המתנות המושלמות לכל חג

המתנות המושלמות לכל חג

תמיד כיף לחגוג חג, להגיע לשולחן שמציג כול טוב, לפגוש חברים ובני משפחה, להתלבש יפה וכמובן שגם לקבל מתנה, ועל כן אם אתם הצד שמתארח ומבקש להעניק מתנה ראויה, ואם גם אתם מבקשים לוודא שהמתנה שלכם תתקבל בשמחה גדולה ושהמארחים לא יאמרו תודה אך רק יחשבו למי הם מעבירים את המתנה הלאה, יש לנו כמה המלצות עבורכם – כאלו שגם אתם תשמחו לאמץ.

סידורי פירות מרהיבים וטעימים

מחפשים רעיון מנצח? מחפשים מתנה מתכלה? מחפשים מתנה שיחכו לה גם בשנה הבאה? ובכן הגיע הזמן שגם אתם תכירו משלוח פירות – משלוח פירות טריים, טעימים, איכותיים ושמסודרים בצורה מרהיבה, וכל זאת מבלי שתאלצו לעשות דבר ואפילו לא לצאת לסופר הקרוב, כי כיום קיימות חברות שמכינות משלוחי פירות עבורכם, כך שרק צריך להיכנס לאתר של בית עסק מוביל, לבחור את הסידור הרצוי ולשלוח עם המון אהבה – כה פשוט, כה חגיגי וכה משמח וטעים.

סלסלה ברוח החג

בין אם מדובר בראש השנה ובין אם מדובר בפסח או בחג סוכות, תמיד ניתן לארגן מארז חג חגיגי, מרהיב ומעלה חיוך. כך למשל אם מדובר בראש השנה, ניתן לרכוש סלסילה יפה ובתוכו לשים צנצנת דבש, בקבוק יין, שלושה תפוחים אדומים, חרוסת עבודת יד, בובה של דבורה מקרמיקה וכמובן ברכה נאה.

המתנות המושלמות לכל חג

שובר למסאז' מפנק

תהיו בטוחים שבזמן שאתם ישנתם שנ"צ, המארחים ניקו את הבית, ערכו שולחן ולא זזו לדקה מהמטבח, ועל כן הם בהחלט יעריכו אם תביאו להם שובר ייעודי למסאז'. מבקשים להעניק מתנה לשני בני הזוג? תחפשו מישהו נוסף שירצה להעניק מתנה ביחד עמכם, כך מבלי שתוציאו יותר מהדרוש תפנקו את שני בני הזוג בדייט רומנטי וסופר משחרר.

ארוחה במסעדה שווה

אם התחלנו עם מתנות מתכלות נמשיך עם כאלו, ולו כי הן באמת הכי בטוחות ואהובות. כל שצריך לעשות זה למצוא מסעדה שווה שקרובה מבחינה פיזית, למצוא דיל טוב, לוודא שהשובר גמיש ככול הניתן ופשוט להעניק קופון מתנה לארוחה זוגית. למה רצוי לשים לב? שבוחרים במסעדה שבין היתר עונה על הדגשים של מושא המתנה, קרי צמחונות והעדפות קולינריות.

רעיונות למתנה שנשארת ומשמחת

עם כל הכבוד למתנות מתכלות, אתם עדיין מחפשים רעיון למתנה שתישאר כמה שנים? ואם אפשר לרכוש את המתנה ברשת, להזמין באינטרנט זה אפילו טוב יותר, לא? ובכן כרבולית איכותית שתתאים לספה תמיד תתקבל בברכה, גאדג'ט חדש למטבח ושאינו תופס הרבה מקום עשוי בקלות להלהיב, ספר טוב שאתם יודעים שהצד השני יעריך, ערכת סבונים ריחניים (אומנם גם מתכלה אך לוקח יותר זמן), שטיחון קטן ומעוצב שניתן לשחק עם המיקום שלו, עציץ שמגיע בכלי מרשים, אדנית למרפסת עמוסה בצמחי תבלין, קישוט אומנותי לקיר וכדומה. מכאן שאם גם אתם בימים אלו מחפשים מתנה מבטיחה עבור החג הקרוב, יש לנו עצה עבורכם: תעצמו עיניים, תיזכרו בעצה שהכי דיברה אליכם ותתחילו לסגור פינות. שיהיה חג שמח, מקרב וטעים!

נגישות
גלילה לראש העמוד