אהבה היכרויות

"האהבה גן נעול היא" אמרו המשוררים ואכן, אהבה תמיד הייתה דבר מסתורי, אך עם זאת: נפלא! אבל מה קורה בעידן טכנולוגי מתקדם? האם האהבה עדיין נעולה? מסתבר שלא. אפליקציות ואתרי הכרויות פותחים את הדלת למי שרוצה לאהוב והם עושים זאת בקלות! הנה הרשימה של 10 אתרים אפליקציות והכרויות הטובות בעולם! 

1. Love me

אחד האתרים הוותיקים ברשת המציע הצטרפות בחינם וגלישה קלה באתר תוך בניית פרופיל בקלות, לאחר הרשמה קצרה. האתר יסייע לכם למצוא אנשים המתאימים לכם מכל! באתר ניתן להתכתב, לשוחח מכל מקום ובזמן אמת דרך המחשב, בטאבלט, בפייסבוק ובנייד.

2. אטרף

אטרף הוא אתר לדייטינג והכרויות הן לקהילה הלהט"בית והן לסטרייטים. תוכלו להוריד את האפליקציה ולהכיר בני זוג פוטנציאליים בסביבתכם. באטרף הכרויות תמצאו גם מגוון כתבות ואירועים מעניינים כמו גם מסיבות גייז.

3. גריינדר

אפליקציית הגייז המפורסמת מקנה לרבים דרך קלה לאיתור בני זוג. באפליקציה משתמשים יותר מ 4 מיליון בני אדם, תוך שקלות שליחת ההודעות ותכנון המפגש: הופכים את המפגשים למהירים ועסיסיים!

4. JDate

אתר הכרויות שנועד ליהודים בלבד, מכל העולם. האתר מסייע לאנשים להכיר בני זוג פוטנציאליים בקרבת מקום או בכל מקום בעולם, תוך הקפדה על יהדותם כאשר ההכרות הינה למטרות רומנטיות ומערכות יחסים רציניות בלבד.

5. טינדר

טינדר היא אחת מהאפליקציות המוכרות בארץ שמאפשרת בחירת בני זוג למטרות מין ואפילו למען מטרות רומנטיות. באמצעות טינדר כל אחד יכול לשלוח הודעה פרטית למי שמצא חן בעיניו, בזמן שטינדר מאפשרת בחירת דייט באמצעות החלקת אצבע קלילה על גבי המסך ומכאן יצירת קשר מהיר עם הדייט שלכם על ידי איתור משתמשים בטווחי גילאים שונים, לפי מראה והתאמה.

6. דייטבר

בכל הנוגע להכרות קלה עם בני המין השני (או בני אותו מין) אתר הכרויות חינם דייטבר, הוא כזה המאפשר לגברים ונשים למצוא אהבה. האתר מקנה הכרות איכותית לאנשים שמעוניינים בדרך כלל בקשר רציני, תוך ביצוע חיפושים מתקדמים ומותאמים אישית.

7. באמבל

אפליקציה מקורית המותאמת לנשים בלבד שיכולות ליזום שיחה עם נשים וגברים באופן חופשי. את האפליקציה הגתה אישה שכיהנה פעם בראש טינדר והחליטה להשיק אפליקציה כיפית לנשים תוך שימוש שמזכיר מעט את טינדר וזאת בשל ההחלקה על תמונות של דייטים פוטנציאלים. האינטראקציה בין שני אנשים תתאפשר לאחר אישור של שני הצדדים המשתמשים בה.

8. אוקיי קיופיד

אחת מאפליקציות ההיכרויות הוותיקות שיש בה יותר מ 30 מיליון משתמשים פעילים. רישום לאפליקציה תתבצע באמצעות הרשמה ושאלון כללי על תחומי עניין ואורח חיים, שלאחר מכן האפליקציה תבצע עבורכם התאמה מושלמת לבני זוג פוטנציאליים, בעיקר עבור קשרים רציניים.

9. Happn

רוצים לדעת מי זה הברמן החתיך שבבר השכונתי? או אולי מי הסטודנטית המדהימה שמסבה את תשומת הלב שלכם במהלך השיעור? Happn היא אפליקציה שתזהה עבורכם אנשים שקרובים אליכם, כאלה שנמצאים לידכם או שחלפו מולכם לא מזמן. האפליקציה תזהה עבורכם בן זוג אידיאלי, כאשר ברגע ששני הצדדים יסמנו שהם בעניין: תוכלו להתחיל עמם שבאינטראקציה.

10. אלפא

פלטפורמת ההיכרויות אלפא מיועדת לאקדמאים וקרייריסטים, כך שמתבצע סינון של משתמשי האתר. אם אתם אקדמאים הפלטפורמה עשויה להתאים לכם משום שהיא תחבר ביניכם לבין אקדמאים וקרייריסטים אחרים.

מאמרים בנושא אהבה והיכרויות:

נגישות
גלילה לראש העמוד