ימי הקורונה: איך להסתפר לבד בבית?

הגבלות משרד הבריאות בכל הקשור לפתיחה איטית של המספרות הובילו לא מעט ישראלים להבנה כי לאור המצב החדש צריך להסתגל למציאות מוזרה במיוחד: תספורת ביתית. מכאן נשאלת השאלה: איך ניתן להסתפר לבד בבית ולצאת מזה בשלום? להלן הפרטים.

תספורת בימי קורונה: כך תסתפרו בבית ממש כמו מקצועניים

בשל נגיף הקורונה, החל משרד הבריאות להטיל הגבלות משמעותיות על מקומות עבודה רבים, ובהם גם המספרות. כתוצאה מכך, רבים נתקלו בסיטואציה שכמותה לא נראתה: אלפי מספרות סגרו והותירו את הישראלים חסרי אונים (וצבע בשיער). אולם, לאור הירידה במספר הנדבקים ניתן לראות כיצד יותר ויותר מספרות החלו לפתוח, תחת מגבלות מחמירות. בשל כך, הכניסה למספרה מוגבלת מבחינת מספר האנשים והתורים התארכו באופן משמעותי. משום כך, ניתן לראות זינוק במספר החיפושים במנוע החיפוש של גוגל בעבור מכונות תספורת מקצועיות לרכישה אונליין. באמצעות מכונת תספורת מקצועית ניתן להסתפר לבד בבית, ובקלות. אולם, כיצד ניתן לבצע את התספורת באופן מקצועי ככל האפשר? להלן מספר טיפים של ספרים מובילים:

ימי הקורונה- איך להסתפר לבד בבית

רכישה של מכונת תספורת מקצועית וזוג מספריים

השלב הראשון אותו יש לבצע בתהליך הוא רכישה של מכונת תספורת, וזוג מספריים חדים. ככל שהכלים שלכם יהיו איכותיים יותר, כך תוכלו לבצע את התספורת באופן מקצועי ומדויק. מכונות התספורת אשר אותן ניתן לרכוש אונליין מאפשרות לבצע את התספורת באופן מדורג וקל למדי, וזאת בשל פיצ'רים ייחודים אשר מותקנים ומאפשרים גם לחובבים לבצע את התספורת באופן נוח ומהוקצע.

צפייה בסרטוני יוטיוב

הפלטפורמה של יוטיוב מאפשרת לכל אחד מאיתנו ללמוד מיומנות חדשה, כולל יכולת להסתפר באופן עצמאי. באמצעות צפייה בסרטונים של ספרים מקצועיים ניתן ללמוד צעד אחר צעד כיצד להסתפר, וזאת באופן קל ופשוט. מומלץ לצפות בסרטון לפחות פעמיים לפני שמתחילים במלכה, וזאת בכדי שתוכלו להבין את הטכניקה באופן יסודי, ורק לאחר מכן להתחיל בתהליך.

גזירת קצוות באופן קל ופשוט

בכדי לגזור את הקצוות של השיער, חשוב לחפוף היטב את השיער ולתת לשיער להתייבש באוויר. בכך, תוכלו להעריך היכן צריך לגזור את הקצוות, ולחלק את השיער לקבוצות שוות, וזאת בכדי לבדוק כי כל הצדדים של השיער נשארים ישרים ואתם לא גוזרים את השיער בצורה עקומה ולא שווה. בכדי לחתוך את השיער בצורה מדויקת מומלץ לחתוך בזווית כלפי מטה, ולהיעזר במסרק רחב בכדי לשמור על השיער כמה שיותר ישר. עבודה עם קבוצת שיער מהווה את הדרך הטובה ביותר לגזור גם את שיערם של הגברים, אולם בכדי לשמור על דיוק בתהליך חשוב להיעזר במכונת תספורת איכותית אשר מאפשרת לבצע את הפעולה באופן מהיר אך עם זאת מושלם ונכון.

כדאי לקרוא: מה חשוב לבדוק כשמזמינים באינטרנט?

נגישות
גלילה לראש העמוד