מקומות שחייבים לבקר בהם לפני שהקיץ נגמר

לטייל בישראל

הקיץ עומד להיגמר, וזה זמן מצוין לנצל את ימי הקיץ האחרון כדי לבקר בשלל מקומות ייחודיים בארץ. אספנו בעבורכם המלצות למקומות שאתם חייבים לבקר בהם בטרם יגיע החורף. שנתחיל?

לטייל בישראל

ארץ ישראל, כידוע, משופעת במקומות יפים ומיוחדים, מקומות אליהם משתלם להם להגיע בין אם זה באמצעות רכב פרטי, תחבורה ציבורית או באמצעות השכרת רכב. במאמר זה אנחנו נבחן כמה מקומות ששווה לבקר בהם לפני שהקיץ ייגמר. אך לפני כן נסביר כמה נקודות, עבור מי שאין לו רכב פרטי, לרבות מה חשוב לדעת בעת השכרת רכב, ולו כדי שתוכלו לטייל בארץ ולהתנייד בה בקלות.

מדוע בכלל לשכור רכב בשביל לטייל בארץ? ובכן, אפשר לענות על השאלה הזאת מכמה היבטים שונים. הראשון הוא, אם אין לנו רכב פרטי, אז אין דרך אחרת, סבירה, לעשות את זה, בוודאי לא בסופי השבוע. ההיבט השני הוא, אם מגיעים אלינו אורחים מחו"ל או מכל מקום אחר, זה יהיה נכון לשכור רכב גדול בשביל לקחת אותם, וההיבט השלישי הוא, כך אנחנו יכולים לשמור על הרכב שלנו ולא להגיע איתו אל מקומות שיהיה לנו קשה לנהוג בהם. חוץ מזה, שאם אתם מתכננים טיול שטח, ואין ברשותכם רכב מתאים, הרי שמוטב לשכור אותו. פה נעצור לציין כי בעת ההשכרה חשוב שנברר באיזה מצב הרכב, נוודא איזה ביטוח אנחנו מקבלים, ובאיזה אופן אנחנו אמורים לשלם על ההשכרה.

לטייל בישראל

אז לאן כדאי להגיע לפני שהקיץ נגמר?

יש לא מעט מקומות נהדרים בישראל, אך בחרנו כמה מקומות מומלצים וייחודיים בעבורכם, שאותם נחלק על פי אזורים.

צפון הארץ

אומנם אין שלג בחרמון אך בתקופה זו של השנה, מדובר באחד המקומות היפים ביותר שיש, אין עומסי תנועה, ונעים לערוך סיור במקום, אפשר כמובן להגיע אל רמת הגולן ולבקר ביישובים השונים, ומשם אפשר להגיע אל טבריה והכנרת שנהנתה השנה מעלייה ניכרת בכמויות המים ועל כן היא התמלאה באופן שלא הכרנו בשנים קודמות. אם לא די בכך, אז מקומות כמו גן השלושה, הסחנה, או אזור הגליל המערבי, כמו גם כל רצועת החוף של נהריה ועכו, הם אזורים שתמיד כיף לבקר בהם, לטייל ולאכול במסעדות המקומיות.

לטייל בישראל

אזור השרון והמרכז

ניתן לבקר בפארק תל אפק ליד ראש העין, במתחם של אפולניה ליד הרצליה, וכמובן ברצועת החוף של הרצליה ותל אביב אשר מובילה גם אל יפו והעיר העתיקה.

אזור השפלה והדרום

אפשר לערוך סיורים בבית גוברין, בעתיקות אשקלון, במדבר יהודה, להגיע אל ים המלח וליהנות מהבריזה הנעימה השוררת בתקופה זו של השנה במקום. כמו כן, מומלץ לטייל באזור מכתש רמון, משום שהוא טומן בחובו נופים מרהיבים וייחודיים.

מי שחפץ בטיול ייחודי מצפון לדרום, יכול להתחיל בכביש 90 בצפון ולרדת איתו עד דרום הארץ, ברוד טריפ ישראלי, אמיתי.

קראו באותו נושא את הכתבה שלנו על: 10 מקומות בבאר שבע שאתם חייבים להיות בהם עם הילדים

 

הקיץ עומד להסתיים, וזה הזמן לנצל את ימיו האחרונים כדי לטייל במקומות מיוחדים ברחבי הארץ. טיול מהנה!

נגישות
גלילה לראש העמוד