10 עובדות שלא הכרתם על מערכת ה-ERP של תפנית

מערכת ה-ERP של תפנית, הינה בין המערכות הבולטות ביותר בארץ בתחום זה. אלו עשר עובדות מעניינות, למי שעדיין לא מכיר אותה (חלקן אולי לא מוכרות, גם למי שכן):

מערכת מותאמת עבורכם מראש!

אחת התכונות המיוחדות והשימושיות ביותר של תפנית, היא התאמתה מראש למגזרים שונים. זהו פתרון טכנולוגי הנותן מענה לצרכים של ארגונים וחברות מתחומים עסקיים ספציפיים. זאת, תודות להתאמה לדרישות המיוחדות של כל מגזר.

מגזרים מאוד ספציפיים

ברשימה הארוכה של המגזרים שהמערכת מותאמת אליהם, מלבד מגזרים כלליים דוגמת קמעונאות, יש גם מגזרים ספציפיים ביותר. למשל יבואני רכב, ליסינג והשכרה, גופים העוסקים בנכסים ונדל”ן מניב, מוסדות אקדמיה ומלכ”רים, חברות אשראי חוץ בנקאי, מרכזים רפואיים, עסקים בתחום מוצרי הגמר לבית (ריצוף, קרמיקה, סניטציה) ואף בתי דיור מוגן. פירוש הדבר, שכמעט כל עסק מאחד מן המגזרים הללו יוכל למצוא בה מענה לצרכיו המיוחדים.

בפיתוח מתמשך

תפנית מהווה מוצר מודרני ומתקדם. עם זאת, היא לא חדשה. המערכת נמצאת בפיתוח מזה כשני עשורים, אשר במהלכן מתווספים לה בהתמדה פונקציות חדשות ושיפורים טכנולוגיים מתקדמים.

חברת הענק שמאחוריה

תפנית מפותחת על ידי חטיבת המערכות העסקיות בחברת מטריקס. מטריקס היא חברת הטכנולוגיה הגדולה בארץ, עם כאחד עשר אלף עובדים. החברה הוקמה בשנת 2001 והיא למעשה חברת בת של פורמולה מערכות.

מתרכזים ומשפרים

כל הפיתוח של המערכת מבוצע בידי גוף מרכזי אחד. גישה זו, מאפשרת למטריקס להבטיח שישנה אינטגרציה מלאה בין כל רכיבי הפתרון.

לומדים את השוק

במערכת תפנית, מקבל ביטוי ניסיון רב שהחברה צברה לגבי דרישות השוק המקומי. זאת, בעקבות מחקר מתמשך בנושא זה.

10 עובדות שלא הכרתם על מערכת ה-ERP של תפנית

חושבים בגדול

חשוב לציין, שתפנית מיועדת אך ורק לעסקים גדולים. כמובן, גם עסקים קטנים אשר מחפשים פתרונות מחשוב איכותיים, ימצאו בוודאי מענה אצל מטריקס. אם כי מערכת ספציפית זו, פשוט לא נועדה עבורם. כמו בבגדים, גם בתוכנה – לפעמים יש "מידות" שונות.

יכולת התאמה מתקדמת

מעבר להתאמה מראש למגזרים ספציפיים, יש אפשרויות רבות להתאמה מתקדמת של המערכת בעצמכם. זאת, ללא כל צורך בתכנות. מדובר על התאמות אפשריות ברמת המודול, התהליך, תפריט ההפעלה, שדות שונים, טפסים ועוד.

לא רק מיוחדת. גם "רגילה"

חשוב להבהיר, שמעבר למה שמיוחד בתפנית כמערכת ERP, היא מציעה גם את הדברים הרגילים שיש בדרך כלל במערכות אלה. תפנית כוללת גם מודולים גנריים לניהול, דוגמת מודולי ניהול קשרי לקוחות, מודול מכירות ושירות, מודול ניהול פיננסי ומודול ניהול לוגיסטי.

פתרונות רוחב

עוד לגבי המודולים, כדאי להזכיר שהם לא רק מתפקדים מצוין בפני עצמם, אלא גם ביחד. למי שלא מכיר את עולם ה-ERP, חשוב לציין שלא מדובר סתם באוסף כלים שונים. מעין חבילת תוכנות. אלא ישנו ממשק אחיד ועקבי על פני כל המערכת ויש כלים אשר זמינים לשימוש בכל המודולים. למשל מנגנון חתימה דיגיטאלית או ארכיון מסמכים.

לסיכום

מלבד נקודות מעניינות אלה, יש לתפנית עוד הרבה מה להציע לכם. לכן, גם אם נושא ה-ERP לא מעסיק אתכם כרגע ואם אתם ארגונים גדולים, מומלץ להכיר מערכת זו ולהיות מודעים לערך המוסף הגדול שגלום בה עבור עסקים.

נגישות
גלילה לראש העמוד