10 פתרונות מעולים לאחסון נעליים

אחסון נעליים

כולנו מכירים את הסיטואציה הזו: אנו מחפשים את זוג הנעליים החדש שלנו ופשוט לא מוצאים. במקום להתחיל ולחפש בתוך הבלאגן, הגיע הזמן לאחסן את הזוגות באופן מסודר אך גם נגיש. כיצד עושים את זה? להלן 10 פתרונות מעולים לטובת חובבי הנעליים.

אחסון נעליים: מגוון רחב של פתרונות

אחסון וארגון מהווים חלק בלתי נפרד משמירה על איכות הנעליים. אנו משקיעים לא מעט כסף ברכישה של זוגות נעליים בסגנונות שונים, אולם לא פעם אתם בוודאי מוצאים את עצמכם מבזבזים זמן בעבור חיפוש הזוג הרצוי. בין אם יש לכם מספר מצומצם של זוגות ובין אם מדובר באוסף מרשים, ישנם מגוון רחב של פתרונות וכלים לטובת אחסון ויצירת נגישות מהירה. מהם הפתרונות הטובים ביותר? ריכזנו בעבורכם את עשרת הגדולים:

ארונות נעליים

ניתן לבצע הזמנה של ארונות נעליים במגוון גדלים, סגנונות ואפילו צבעים. מדובר בתחום שהתפתח בצורה משמעותית לא מעט בזכות חברות שמציעות ארונות בהתאמה אישית, ע"פ התקציב ובהתאם למידות החדר. לפני שאתם ממהרים לבצע רכישה, בדקו מהו המספר המדויק של זוגות הנעליים שלכם וכן מהם הסגנונות. אם יש למשל מספר רב של נעלי עקב, העדיפו לרכוש ארון עם מדפים גבוהים שישמרו בצורה מושלמת על הצורה הטבעית של הנעל, ואילו מדובר בנעליים שטוחות ניתן לנצל את הארון דרך מערום נעליים שחוסך מקום אך גם מאפשר לסדר את הנעליים ע"פ קטגוריות.

שרוול נעליים

שרוול נעליים הוא למעשה שרוול עשוי פלסטיק אותו ניתן להתקין בקלות בתוך ארון קיים או מחוצה לו. מדובר בשרוול שאותו ניתן לרכוש בעלות כספית אטרקטיבית, אולם שימו לב כי מדובר לרוב בשרוול מצומצם מבחינת המקום – עד 20 זוגות לכל היותר.

קופסאות שקופות

אחד הטרנדים החמים של ענף עיצוב הפנים הוא שימוש בקופסאות שקופות בהן ניתן לאחסן את הנעליים. על כל קופסא מדביקים מדבקה עם הדגם של הנעל כמו גם המידה, ובכך יוצרים מראה מדויק אך גם נגיש מבחינת היכולת לקחת את הזוג הרצוי.

הדום

הדום אותו ניתן לרכוש במגוון גדלים מהווה גם הוא הזדמנות מצוינת לאחסן את הנעליים, אולם מדובר בפתרון אשר מתאים בעיקר בעבור זוגות שאין לנו בהם שימוש. את ההדום ניתן למקם בכניסה לחדר או אפילו בסלון, ובכך ליצור חלל אחסון נוסף בעבור הנעליים.

מתקן נעליים

מדובר במתקן עשוי עץ שבו ניתן לאחסן את הנעליים בצורה מסודרת אך גם גלויה. המתקן עצמו מגיע במספר גדלים כאשר הנפוץ מביניהם הוא מתקן שלוש קומות. מדובר במתקן מצוין בעיקר בעבור בתים עם ילדים, וזאת בשל העובדה כי ניתן להציב את המתקן בכניסה לבית ולחלוץ את הנעליים המלוכלכות לפני שנכנסים.

ארון נעליים מתקפל

מדובר בפתרון מודולרי נהדר המאפשר לכם לאחסן את הנעליים בהתאם לצורך, כמו גם חפצים נוספים. הארון עצמו עשוי במבוק וניתן לפתוח או לסגור אותו, בהתאם לצרכים הנדרשים היום יומיים שלכם.

ספסל

את ספסל הישיבה שיש לכם בבית ניתן להסב לארון נעליים מושלם. מתחת לספסל ניתן להציב באופן מסודר את זוגות הנעליים, ובכך לשלוף אותם בהתאם לצורך. טיפ מצוין בו ניתן להיעזר הוא להשתמש בספסל קיים ולשדרג אותו – העבירו את הספסל לנגר מקצועי שיוסיף מתחת לספסל רמפה קטנה, לטובת סידור זוגות הנעליים.

ארון מסתובב

מדובר באחד הטרנדים החמים של אחסון נעליים, ולא בכדי. למעשה, מדובר בארון אותו ניתן לסובב ובכך לשלוף את הזוג הרצוי – בין אם מדובר בנעל עקב או נעל סניקרס. לרוב, מדובר בארון גדול יחסית ולכן רצוי לבחון מראש היכן תמקמו אותו, מתוך מטרה כי הוא לא יתפוס מקום יקר בחדר.

ארון קיים

למרות שלא מדובר בפתרון אחסון אידיאלי מאחר ובתוך ארון הבגדים הנעליים עלולות לצבור אבק ולכלכוך נוסף לריח רע, במידה ואין ברירה השתמשו בקופסאות והניחו אותן בתוך ארון הבגדים, לצורך יצירת סדר וארגון.

מגירות

אחסון באמצעות מגירות מהווה דרך נוספת לאחסון נעליים, אולם יש לקחת בחשבון כי לרוב אחסון במגירות אינו מתאים לנעלי פלטפורמה או עקב.

נגישות
גלילה לראש העמוד