10 סיבות לבחור במדפסת HP DeskJet Ink Advantage 5200

לא קל לבחור במדפסת. זאת, במיוחד לגבי מדפסות הזרקת דיו, אשר מהן יש שפע עצום. אינספור יצרנים, דגמים, תכונות של כל מדפסת ועוד. HP DeskJet Ink Advantage 5200 מציעה אפשרות אטרקטיבית מאוד מבחינה זו. מדוע? אלה 10 סיבות:

דיו בקלות ובמהירות:

למה אנו מתחילים דווקא עם דיו? מאחר שדיו מהווה היבט מרכזי מאוד במדפסות, כפי שתבינו גם מהנקודות הבאות עליהן נרחיב. מבחינת דיו למדפסת 5200 hp, ניתן להשיג את המוצר באתר Xldyo. דיו אשר ניתן להשיג אונליין ובקלות, חוסך עבורכם התעסקות וזמן. אנו מדברים כמובן על דיו עבור מדפסות הזרקת דיו. לא לבלבל זאת עם מדפסות לייזר, אשר בהן מדובר על "טונרים" – עניין שונה לגמרי.

הכול כלול:

זו היא מדפסת מסוג All-in-One. פירוש הדבר, שהיא מבצעת הדפסה, סריקה, שכפול וגם פקס. שילוב יכולות זה הפך כיום לקלאסיקה והוא מייצג, את מה שרוב האנשים והעסקים קטנים צריכים בפועל.

HP:

יצרן המדפסת חשוב למדי גם הוא! HP היא חברה ותיקה מאוד ואמינה, אשר מתמחה בין השאר במדפסות.

יקר יותר מבושם:

דיו יותר יקר מבושם! כן. מה ששמעתם. אנקדוטה ותיקה ומעניינת בתחום המדפסות, היא שדיו מקורי של היצרנים, במדפסות הזרקת דיו, עשוי להיות יקר יותר מבושם יוקרתי. זאת, בהשוואת עלויות הנוזלים, באותו הנפח. למעשה, את מחיר הדיו הזה, השוו לאורך השנים למגוון מוצרים, כולל קוויאר ושמפניה איכותית! בכל המקרים, זה יוצא יקר, וחבל על הכסף שלכם. מה עושים? התשובה בסעיף הבא.

קל לחסוך:

יש דרך פשוטה ומהירה לחסוך בעלויות הדיו. אם אתם רוכשים מדפסת כגון HP DeskJet Ink Advantage 5200, תוכלו לרכוש דיו תואם או חלופי, מיצרן אחר. דיו כזה, שזמין מאתר חברת Xldyo, זול משמעותית מהדיו שמציעים יצרני המדפסות עצמם. אז תגידו לדיו המקורי שלום ולא להתראות. ותסבירו שאתם נפרדים לעד, לא בגללכם אלא בגללו. הוא פשוט יקר מדי.

פי שניים דיו:

הדיו התואם שהזכרנו, זמין גם בכמות כפולה ביחס לכמות בדיוק המקורי. תודות לכך, אתם חוסכים ברכישות חוזרות של דיו.

10 סיבות לבחור במדפסת HP DeskJet Ink Advantage 5200

אבל היצרנים אומרים ש.. – מה לגבי האיכות?

לפי יצרני מדפסות שונים, דיו תואם הוא באיכות נמוכה יותר! לא בהכרח. קנו דיו חלופי מיצרן איכותי ותגלו שאיכות הדיו החלופי לא פחות טובה. אבל אומרים שזה מסוכן למדפסת! לא מסוכן בכלל. אם תשימו בושם אולי זה יהיה מסוכן, אבל דיו? למה שיהיה מסוכן? שימו את החירטוטים בצד ואת הדיו החלופי במדפסת ותראו בעצמכם.

אין צורך במדפסת יקרה ביותר:

מדפסות הזרקת דיו מספקות יחס עלות תועלת מצוין, דווקא במחירים הנמוכים. לכן, דגם כזה של מדפסת הזרקת דיו, יספיק לרוב האנשים ולרוב המטרות.

לא חייבים לקנות את החדש ביותר:

במה כבר ניתן לחדש? האמת, בלא מעט. אך עבור צרכי הדפסה בסיסיים, אין צורך ביותר ממדפסת בסיסית. למעשה, עולם המדפסות הגיע כבר לפני כמה וכמה שנים, לבשלות בכל הנוגע ליכולות הבסיסיות שהן מציעות. מאותה נקודה ואילך, הדגש עבר בהדרגה להוזלת המחירים. אם אתם רוכשים מדפסת מהדגם החדש ביותר, עצם היותו חדש, יהפוך את המדפסת ליקרה יותר!

עיצוב טוב:

למדפסת זו עיצוב קומפקטי ונאה, אשר ישתלב היטב בסביבה ביתית או במשרד קטן.

לסיכום

כפי שראיתם, לא חסרות סיבות טובות לרכוש מדפסות זו. נסו ותהנו!

נגישות
גלילה לראש העמוד