הספירה לאחור החלה: עדיין לא נרשמתם ל-summer school?

סאמר סקול

ההרשמה לסאמר סקול עומדת להיסגר, ואם עדיין לא רשמתם את הילדים – מוטב שתעשו זאת בהקדם. מדוע מחנה הקיץ הוא חוויה ייחודית וחשובה? מהם היתרונות שמעניקה השהות במחנה? כל התשובות במאמר שלפניכם.

מחנה קיץ: חינוכי ומהנה במקביל

אם יש חוויה שילדים חייבים לחוות לפחות אחת בחייהם, היא שהות במחנה קיץ, או כפי שהוא נקרא בפי החניכים summer school. על מה מדובר? ובכן, זהו מחנה שמתקיים בארצות הברית, ובו משתתפים חניכים בגילים שונים (בני נוער), כשהמטרה העילית היא ללמוד לדבר אנגלית באופן המיטבי. לימודי האנגלית נעשים בכמה רבדים, החל מלימודים בכיתות קטנות ועד לרכישת השפה באמצעות פעולות יום יומיות. למעשה, כל המחנה מתנהל בשפה האנגלית, כשהילדים משוחחים ביניהם בשפה זו, ובכך לומדים כיצד לנהל דו שיח, מעשירים את אוצר המילים ומקנים לעצמם מיומנויות שיחה שונות. עד כה נשמע נהדר? בהחלט! אבל האם זה היתרון היחידי של מחנה הקיץ? ממש לא.

summer school – חוויה עשירה ביתרונות

כאמור, לימודי האנגלית אינם היתרון היחיד שחבוי במחנה הקיץ האהוב על ילדים. בסאמר סקול הילדים זוכים ליהנות משלל חוויות מיוחדות.

טיולים

במהלך שהותם במחנה, החניכים זוכים לבקר בלא מעט מקומות תיירותיים ואטרקטיביים בארצות הברית. הטיולים המשותפים הם חוויה בפני עצמה, הם שוברים את השגרה ומעניקים לילדים את האפשרות לראות ולהכיר את העולם. בין אם מדובר בטיול בניו יורק, ובין אם זה ביקור במפלי הניאגרה – כך או כך, זו חוויה מרגשת ובלתי נשכחת.

חברויות חדשות

לילדים יש לא מעט הזדמנויות להכיר חברים חדשים, אך למעשה רוב ההזדמנויות הללו מקורן במסגרות החינוכיות כמו הגנים ובתי הספר. לחניכים במחנה הקיץ יש הזדמנות פז – הם יכולים להכיר ילדים חדשים, לשפר את הכישורים החברתיים שלהם ולהרחיב את מעגל החברים שלהם.

העשרה רב תחומית

לוח הזמנים של החניכים עשיר בחוויות, אבל לא רק. במהלך שהותם יוכלו לבחור בחוגים ותחומי התמחות שונים, החל מחוגי ספורט (כדורגל, כדורסל, טניס, בייסבול וכו'), מדעים, אמנות, יצירה ושלל תחומים נוספים. למעשה, הילדים יוכלו להעשיר את עולמם הפרטי, ולפתח את התחביבים שלהם גם במהלך שהותם במחנה הקיץ.

עצמאות

למרות שמדובר במסגרת מסודרת, עדיין החניכים שוהים במתחם מרוחק מביתם, ומבלי להיעזר בהוריהם, מה שמעניק להם את היכולת לפתח רוח עצמאית וללמוד כיצד להתנהל בכוחות עצמם.

אין ספק שסאמר סקול טומן בחובו לא מעט יתרונות. הוא מאפשר לילדים ליהנות מחוויה בלתי נשכחת הכוללת טיולים קבוצתיים והשתתפות בחוגים ייחודיים, ובמקביל מעניק להם הזדמנויות למפגשים חברתיים ואף מסייע להם לפתח את כישוריהם בשפה האנגלית.

 

עדיין לא נרשמתם? הקיץ מתקרב וההרשמה עומדת להיסגר. העניקו לילדיכם חוויה ייחודית, עשירה ביתרונות ורגעים קסומים, ורשמו אותם לסאמר סקול. בררו מבעוד מועד מהן האפשרויות העומדות בפניכם, ובחרו במסלול האידיאלי ביותר בעבור הילדים. הקיץ הקרוב עומד להיות בלתי נשכח!

נגישות
גלילה לראש העמוד