10 קורסים מקצועיים שתוכלו ללמוד במכללת פסגות!

מכללת פסגות היא מכללה מובילה בתחומה אשר מכשירה את דור העתיד בעולם הנדל"ן, השקעות, יזמות ועוד. אם אתם רוצים לעבור קורס שיעניק את הכלים והיכולת להתקדם בפן המקצועי והאישי, הגעתם למקום הנכון. במדריך זה נציג בפניכם 10 קורסים מקצועיים שאותם תוכלו ללמוד במכללה, כבר עכשיו.

קורס השקעות ויזמות נדל"ן

אחד מהקורסים המבוקשים במכללת פסגות הוא קורס השקעות ויזמות בעולם הנדל"ן. מדובר בקורס הגדול והמקיף ביותר המאפשר להגדיל את פוטנציאל ההון העצמי, לצד קבלת מידע מקצועי שנועד לסייע לכם ליצור הכנסות פסיביות לאורך זמן, כתוצאה מהשקעה בתחום. לימודים בתחום הנדל"ן הם לימודים מרתקים שאותם מעבירים מרצים בכירים ובעלי ניסיון רב בתחום.

קורס תיווך נדל"ן

קורס תיווך כולל עשרה שיעורים בלבד ומועבר על ידי מרצים מנוסים, כאשר תוכנית הלימודים כוללת חוקים חשובים בעולם התיווך, היכרות עם תקנות, סקירת חוקים חשובים כמו למשל חוק חוזים וכן היכרות עם נדבכי העבודה. הקורס יכול להתאים לכל מי שרוצה להיכנס לעולם התיווך.

קורס נדל"ן מתקדם

קורס זה מיועד בעבור יזמים שרוצים להעמיק את הידע ולהגדיל את הפוטנציאל בתחום הנדל"ן. במסגרת הקורס תיחשפו לטכניקות מתקדמות לטובת איתור של עסקאות, ניתוח וכן הצגה אל מול חברות יזמיות, לצד עבודה המתבצעת בהתאם לתוכנות ניהול מתקדמות.

קורס השקעות מעבר לים

אם אתם רוצים לפרוץ גבולות ולאתר הזדמנויות של עסקאות נדל"ן מעבר לים, זה הזמן להירשם לקורס זה. מדובר בקורס שאותו כתבו וקידמו שני משקיעים מיומנים מחו"ל אשר מעניקים את היכולת לקבל כלים לביצוע של עסקאות, זיהוי של נכסים במחיר נמוך לצד הגדלת פוטנציאל ההשקעה, בהתאם לשיטת עבודה שאותה לומדים במסגרת הקורס.

קורס שוק ההון למתחילים

מדובר בקורס המאפשר לכם לגלות את כל הסודות של המומחים, לטובת ניהול של תיק השקעות בעולם שוק ההון. במהלך הקורס תלמדו את הבסיס של שוק ההון ותהפכו למקצוענים באמצעות ניתוח של דוחות, זיהוי הזדמנויות, סוגי עמלות בתחום ההשקעות לצד ההשפעה של הרגולציה.

קורס קריפטו

עולם המטבעות הדיגיטליים הפך בשנים האחרונות לאחד מהתחומים המבוקשים ביותר, כאשר במכללת פסגות תוכלו ללמוד אודות הזדמנויות השקעה בדמות של מסחר במטבעות דיגיטליים כמו למשל קריפטו.

קורס יזמות עסקית

במסגרת הקורס הזה תלמדו להקים ולנהל עסק מצליח, להימנע מטעויות ואף לקבל כלים לטובת איתור של הזדמנויות עסקיות בעולם היזמות. מדובר בקורס מרתק המשלב טיפים לצד טכניקות מעשיות שנועדו לסייע לכם לפרוץ קדימה.

קורס שמאי רכוש

קורס שמאי רכוש מאפשר לכם לעסוק בתחום בתור עצמאיים או שכירים. הקורס כולל את המבוא לשמאות רכוש, ביטוח אלמנטרי, נזקי מים וצנרת ועוד. את הקורס מלווים בעלי מקצוע בעלי שם המעניקים יחס אישי לכל תלמיד.

קורס יועצי משכנתאות למתחילים

במסגרת הקורס תקבלו כלים מעשיים לטובת מתן שירות מקצועי בעבור קהל רוכשי המשכנתאות, כאשר במסגרת הזו תלמדו את סוגי ההלוואות, התנהלות מול הבנקים ועוד.

קורס יועצי משכנתאות מתקדם

מדובר בשלב הבא אחרי קורס יועצי משכנתאות מתחילים, והוא כולל שפע של כלים כמו גם מידע שבו תוכלו להיעזר לטובת ניהול מיטבי של תיק הלקוח, החל מניהול משא ומתן ועד למחזור או לקיחה של משכנתא חדשה.

לסיכום

הקורסים של מכללת פסגות נחשבים לקורסים מבוקשים מאוד, מאחר והם משלבים גם פרקטיקה לצד יחס אישי. זה הזמן להיכנס לאתר הרשמי של מכללת פסגות, שם תוכלו לקבל שפע של מידע של אודות הקורסים ואף להירשם, לטובת התנעת הקריירה.

נגישות
גלילה לראש העמוד