10 אבקות חלבון הכי טובות לספורטאים

ספורטאים בארץ ובעולם מודעים ליכולת של חלבון לבנות שרירים ולספק לגוף את האנרגיה הדרושה לו במהלך האימון ובחיי היום יום. אבל במהלך היום לא תמיד ניתן לצרוך את אחוזי החלבון הדרושים עבור אימון, לכן רבים בוחרים לבצע השלמה באמצעות צריכת אבקות חלבון.

אבקות חלבון לספורטאים נועדו לספק מי גבינה איכותיים בכמות של 98 אחוז או באמצעות מרכיבים שאינם גבינה כמו סויה או אפונה בתוכם טמונים חלבונים נדרשים לגוף. אבקות כאלה מכילות בדרך כלל גם חומצות אמינו דרושות לפירוק שומנים אחרי אימון ומכילות חומצות אמינו גלוטמין לבניית מסת שריר וגוף רזה, תוך הקניית מרכיבים מסוימים כמו גלוטמין שמסייע בצמיחת תאים, החלמה של שרירים והגנה על תאים ומערכת החיסון. כדי לדעת יותר אפשר לקרוא מאמר שיסביר לכם באופן כללי על התחום. אז איזה אבקות נחשבות הטובות ביותר? הנה 10 דוגמאות:

אלפא של נוטרי די

אבקת חלבון ממותג 'נוטרי די' היא אבקה מוכרת ומבוקשת שמשלבת חלבונים וספיגה יעילה שלהם. האבקה מכילה אחוז חלבון גבוה ויש לה מרקם עשיר ועשרה טעמים טובים לבחירה.

סופר אפקט

אבקה נוספת שנחשבת פופולארית בשם סופר אפקט ייחודי. את המוצר אפשר לרכוש און ליין במשקל של 2 קילו ויותר. מדובר במוצר שמסייע לחיטוב של הגוף ללא העלאת אחוזי השומן בגוף בתוספת שמירה על מסת שרירים. החלבון באבקה מבוסס על מי גבינה איכותיים.

אבקת חלבון פיור קומפלקס

מוצר נוסף שמכיל מי גבינה וחלבון הידרוליזט שהם מקורות מעולים לחלבונים. מי הגבינה נספגים בגוף באופן יעיל הרבה יותר מספיגה של מוצרים מן החי שמכילים חלבון.

אבקות חלבון ייעודיות לנשים

בין מגוון מוצרים תמצאו אבקות מעולות לנשים שרוצות לחטב את הגוף ולבנות שרירים. מדובר באבקת מיס אלפא שמציעה תחושת שובע, סיוט באנרגיה בזמן אימון כושר ובניית שרירים. המוצר מכיל גם מרכיבים כמו קמבוג'יה, קרטינין, גרסיניה ושאר מרכיבים המכילים פירות אסייתיים מלאי טעם וסיבים תזונתיים.

שקיות אישיות

אין לכם זמן להכין שייק חלבונים בבית? קחו לדרך שקיות אישיות מלאות חלבון. באתרים של חנויות טבע איכותיות תמצאו מארזים של 20 שקיות אישיות שיש בהן מנות חלבון לכל אימון. בחרו שקיות שיש בהן חומצות אמינו ומי גבינה שמעשירות את הגוף באנרגיה וויטמינים.

אלפא נינג'ה

אבקת שמחזקת את הגוף בזמן אימון ומגדילה את הסיבולת של הגוף באימון. האבקה מיועדת לאימונים אינטנסיביים ובניית שרירים ומסייעת לתהליכי החלמה של הגוף. בחרו אבקה עם חומצות אמינו, מי גבינה ושאר ויטמינים חשובים לגוף.

10 אבקות חלבון הכי טובות לספורטאים

אבקת חלבון דמטייב (dymatize)

אבקה איכותית במיוחד שלא מכילה שומנים פחמימות או סוכרים עשויה מי גבינה מבודדים ופפטידים של חלבון מי גבינה. האבקה מעולה עבור מי שמעוניין בפעילות מעיים טובה יותר תוך הכנסת אנרגיה לגוף ובניית מסת שריר.

פיור קומפלקס

אבקת חלבון שמכילה מי גבינה והידרוליזט עם מקורות חלבון מעולים לגוף שנספגים טוב יותר מחלב, בשר, דגים או סויה. המרכיבים נספגים בגוף בצורה מעולה ומהירה.

אופטימום גולד

מוצר שנחשב איכותי במיוחד עם טעם נפלא ותוצאות טובות. מוצר זה מכיל מי גבינה ומשלים מנות חלבון דרושות בכל יום תוך שיקום רקמות שריר. המוצר מכיל חלבון איכותי ומוצר מפוקח ואמין.

אבקה טבעונית

גם טבעוניים יכולים להנות מאימון טוב יותר באמצעות אבקה בשם סאן ווריור. המוצר מכיל חלבונים מן הצומח ויטמינים מינרליים ונוגדי חמצון – מה שמעולה לאימון וחיזוק הגוף. את כל האבקות אפשר למצוא באתרים שמציעים מוצרי בריאות וטבע.

 

**המידע באתר הוא לא המלצה רפואית או חוות דעת רפואית מכל סוג שהוא.

נגישות
גלילה לראש העמוד