עבודה מועדפת בתחנת דלק או בבית מלון? 10 משרות שמזכות חיילים משוחררים במענק!

השתחררתם מהצבא? ברכות! רגע אחרי השחרור המיוחל, אפשר ואף רצוי לנצל את הזמן הפנוי לטובת עבודה אשר במסגרתה תוכלו להרוויח כסף לטובת חיסכון לטיול גדול, לימודים או כל מטרה אחרת. כחיילים משוחררים אתם זכאים מטעם המדינה לקבל מענק בגובה של אלפי שקלים במידה ואתם עובדים במשרות מסוימות, ובמדריך הזה נציג לכן את כל המשרות שבהן תוכלו לא רק לעבוד ולנצל את הזמן – אלא גם לקבל סכום כספי לא מבוטל. מוכנים? בואו נתחיל!

טבח בבית מלון

אם האהבה לבישול היא חלק בלתי נפרד מחייכם ואתם רוצים לנצל את תקופת אחרי הצבא לטובת העמקה בתחום, כדאי שתדעו כי עבודה בתחום המטבח בבתי מלון בתי הארחה כמו גם אכסניות נוער מזכר אתכם בקבלת המענק. משרות לחיילים משוחררים בתחום הזה אפשר למצוא דרך אתר סחבק, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של קידום אשר מאפשר לכם להשתלב בתחום ולקבל על כך לא רק שכר נאה, אלא גם מענק כספי מכובד.

עבודה על ספינות נוסעים

אחת מהמטרות המבוקשות ביותר בעבור חיילים משוחררים מי עבודה על ספינת נוסעים וזאת בשל היכולת לנצל את תקופת השחרור לטובת עבודה דינאמית המתבצעת במסגרת של טבחות, מלצרות, צוות בידור, בלבוי או שומר בבריכה, כחלק מעבודה מועדפת.

עבודה חקלאית

משרה שיכולה לזכות אתכם בקבלת מענק עבודה בחקלאות. מדובר בעבודה סיזיפית אשר מאפשרת לכם לקחת חלק בעבודה אותם מבצעת קרן קיימת לישראל מתוך מטרה לשתול ולטפח את היערות במדינת ישראל.

אריזה ומיון

הביקוש לעובדים בתחום האריזה והמיון בתוצרת חקלאית הוביל את המדינה להחליט כי חיילים משוחררים אשר מתקבלים לעבודה בבית אריזה לתוצרת חקלאית, גם כאן תוכלו לקבל מענק במידה וסיימתם את כל התקופה הקבועה בחוק.

עבודה בתחנת דלק

עבודה בתחנת דלק בתור מתדלקים מהווה הזדמנות מעולה להרוויח כסף אבל גם לקבל מענק, מאחר ועבודה זו נחשבת לעבודה מועדפת. מדובר בביקוש גבוה מאוד לעובדים ועל כן, אפשר לנצל את ההזדמנות לטובת השתלבות בעבודה אשר יכולה להתאים מאוד לקהל צעיר כמו חיילים משוחררים.

 

 

טיפול בבעלי חיים

אוהבים בעלי חיים? ובכן, עבודה בתחום במסגרת של הצטרפות לחווה אשר מתמחה בגידול רבייה ומכירה של כלבים מזכה אתכם בקבלת מענק, אולם שימו לב כי במידה ואתם עבדים בבית ספר לרכישה, פנסיון או שיקום חיות עזובות, לא תקבלו את המענק.

עבודה במשתלה

עבודה בחקלאית המתבצעת בגידול, הנבטה ומכירה של שתילים היא עבודה אשר נחשבת לעבודה מועדפת. בנוסף, אם אתם עובדים בחממות חקלאיות, גם כאן תוכלו לנצל את ההטבה ולקבל את המענק.

עבודה במפעלי תעשייה

מפעלי התעשייה המתמחים בתחום של לוגיסטיקה, מחשוב, ייצור מזגנים, גם כאן תוכלו לנצל את ההזדמנות ולהרוויח סכומי כסף לא מבוטלים לצד יכולת לקבל מענק.

טיפול וסיוע אדם עם מוגבלות

במידה ואתם מחזיקים ברישיון להעסקת עובד זר ומדובר בילד או נכה אשר זכאי לקצבה מהביטוח הלאומי, תוכלו גם להרוויח כסף ולעשות טוב לאחר, לצד היותה עבודה מוכרת על ידי ביטוח לאומי.

עבודה באתר בנייה

עבודה בתור בקרת איכות, דוגמי בטחון או עבודה באמצעות כלים מקצועיים באתרי בנייה מזכה גם מוכרת כעבודה מועדפת, גם בעבור גברים וגם בעבור נשים.

לסיכום

הסקירה אותה הצגנו לכם כאן מהווה הזדמנות מעולה להשתלב בשוק התעסוקה, ולקבל בתמורה מענק כספי בגובה של אלפי שקלים, וזאת בתנאי כי השלמתם את כל שעות המכסה.

נגישות
גלילה לראש העמוד