10 אתרי החדשות הפופולריים ביותר בישראל

מכורים לחדשות ואקטואליה? לא יכולים להעביר יום מבלי להתעדכן בידיעות החדשות החמות? מחפשים את האתרים המובילים בישראל לתחומי חדשות המעניינים אתכם? אנחנו שמחים להמליץ לכם כאן על עשרת אתרי החדשות הפופולריים והטובים ביותר בישראל. בואו נתחיל

אתר כיפה

אם אתם משתייכים לציבור הדתי לאומי בישראל, את אתר כיפה אתם פשוט חייבים להכיר. האתר הזה הוקם בשנת 2000 ומאז הפך לזירה החדשותית החשובה והמרכזית ביותר לדתיים לאומיים. הוא כולל מגוון מדורים שונים כמו חדשות, כסף, אוכל, טלוויזיה, הורים, יחסים, אופנה ועוד, וכן הרבה מידע חשוב בנושאי דת כמו שאלות רב, רשימת בתי כנסת, לוח שנה יהודי ועוד.

Ynet

 Ynetהוא הגרסה הווירטואלית של העיתון המוביל ידיעות אחרונות, אחד העיתונים היומיים הפופולריים בישראל מאז ומתמיד. האתר מכסה מגוון רחב של חדשות, כולל פוליטיקה מקומית ובין לאומית, ביטחון ותרבות ונחשב לאמצעי תקשורת רציני מאוד. אפשר גם להוריד אפליקציה של האתר הזה לטלפון החכם.

הארץ

הארץ הוא עוד אחד מהעיתונים הוותיקים והמוערכים בישראל, המציע דיווחים וניתוחים מעמיקים בענייני ישראל והמזרח התיכון. הוא מכסה קשת רחבה של נושאים, מפוליטיקה וביטחון ועד לאמנויות ומאמרי דעה. המערכת מחזיקה כמה מהכתבים המובילים בישראל, אך גם שנויים במחלוקת. שימו לב שמרבית התכנים באתר הארץ הם תכנים בתשלום ודורשים מינוי חודשי.

Jerusalem Post

 Jerusalem Postהוא עיתון ישראלי הכתוב באנגלית, והוא מסקר חדשות וניתוחים מישראל ומהמזרח התיכון כולו. האתר מביא מדי יום שילוב של דיווחים פוליטיים, כלכליים ותרבותיים ונחשב לכלי התקשורת חשוב ביותר עבור דוברי אנגלית בישראל. בשנים האחרונות אפשר לראות שעוד ועוד ישראלים דוברי עברית בוחרים בו בתור המקור הראשי שלהם לחדשות ועדכונים.

 

 

The Times of Israel

 The Times of Israelהוא כלי חדשות מקוון המציע סיקור מקיף של חדשות מישראל, מהמזרח התיכון ומהעולם היהודי. הוא מספק דיווחים עדכניים ובלוגים שונים על אירועים אקטואליים ומביא זווית מעניינת על כל האירועים החמים. שווה לבדוק את האתר הזה כי הרבה פעמים מתפרסמות בו ידיעות חמות עוד לפני שהן מגיעות לכלי תקשורת אחרים.

ישראל היום

ישראל היום היא סוכנות ידיעות עצמאית המציעה מגוון מאמרים וטורי דעה במגוון רחב של נושאים כמו פוליטיקה, ביטחון, תרבות ועוד. האתר פונה לקהל בין לאומי ומציג נקודת מבט מגוונת על ענייני ישראל. בשנים האחרונות זהו אחד מכלי התקשורת המדוברים ביותר.

גלובס

גלובס הוא עיתון פיננסי ישראלי מוביל המביא סיקורים חדשותיים בנושאים של כלכלה ועסקים, הן בישראל והן בעולם כולו. האתר עצמו מתמקד בשווקים הפיננסיים בארץ ובעולם, בטכנולוגיה ובחדשות על ארגונים וחברות גדולות בעולם העסקים הישראלי.

כלכליסט

כלכליסט הוא עיתון כלכלי בולט המתמקד בתעשיית הטכנולוגיה והחדשנות הישראלית והבין לאומית. הוא מספק סיקור מעמיק על סטארטאפים, על השקעות ועל פיתוחים טכנולוגיים. מהסיבה הזו נראה כי מדובר באחד מאתרי החדשות האהובים ביותר על עובדי הייטק ואנשי עסקים בישראל.

ערוץ שבע

ערוץ שבע, הידוע גם בשם חדשות ישראל, הוא אתר חדשות הפונה לקהל ימני ודתי. הוא מכסה מגוון רחב של נושאים כולל פוליטיקה, ביטחון וחדשות הקשורות ליהדות, ומביא מבזקים ועדכוני אקטואליה חמים מהשטח.

מעריב

מעריב הוא אחד העיתונים הגדולים בישראל בשפה העברית, המציע שילוב של חדשות, ניתוחים ופרשנויות ומאמרי דעה. האתר עוסק בנושאים שונים כמו פוליטיקה, ביטחון, תרבות ועוד.

סיכום

זהו הזמן שלכם, חובבי האקטואליה, לבחון ולבחור את אתרי החדשות המועדפים עליכם. במאמר זה מוצגים 10 אתרי חדשות מובילים בישראל שבהם תוכלו למצוא עדכונים וחדשות במגוון נושאים מעניינים.

נגישות
גלילה לראש העמוד