מדפסת מדבקות – במה כדאי לבחור

רוצים לשלב מדפסת מדבקות בעסק שלכם? לפני שתצאו לבחור את המדפסת הנכונה ביותר, חשוב כי תבינו ותשקלו כמה וכמה דברים החל משיטת ההדפסה עצמה, מה אתם רוצים להשיג ובעיקר מהם חומרי הגלם איתם תרצו להתעסק. אז איך בוחרים את הנכון ביותר? בכדי שלא תלכו לאיבוד בין הדגמים הרבים אספנו עבורכם כמה וכמה דברים תחת מדריך נכון לבחירת מדפסת שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

איך בוחרים מדפסת מדבקות?

אם אתם רוצים לשלב מדפסת מדבקות בעסק שלכם, כדאי לדעת כי לפני בחירת המדפסת / יש לבדוק את שיטת ההדפסה. אם אתם מתעסקים לרוב בברקודים, יש כמה סוגי מדפסות למשל הדפסה תרמית. חשוב לציין כי שיטה זו הינה שיטה מצוינת אבל לא יעילה להדפסה על מדבקות. שואלים את עצמכם האם מדפסת שכזו מתאימה לכם? כאשר יש צורך בתוויות לפי דרישה מסוימת וברקודים ידועים, ברורים לרבות גרפיקה, מדפסת זו תדע לתת לכם את המענה לכך. אם כן, ההדפסה התרמית תפעיל חום ישירות על התווית הייחודית והיא תבוצע לרוב בצבעים שחורים כאשר חיסרון השימוש בה טמון בעיקר בחוסר העמידות לזמן ארוך. אז אם אתם מתכוונים להציב את המוצרים שלכם במקום שיש בו חום, לחות ועוד, אולי כדאי לוותר על שיטה זו.

מדפסת מדבקות – במה כדאי לבחור

בחירת מדפסת מדבקות לפי רזולוציה גבוהה

אחד הפרמטרים שיהיה עליכם לקחת בחשבון בעת בחירת מדפסת מדבקות קשורה ברזולוציה- כאמור בהירות המידע אותו תרצו להעביר על גבי המדבקה. ברקודים צריכים בהירות שאחרת לא יהיה ניתן לקרוא את המסומן על המדבקה ולכן אי אפשר לפסוח על עניין הרזולוציה. קונים מדפסת מדבקות חדשה? קחו בחשבון רזולוציה של לפחות 203 נקודות לאינץ DPI ועד 600 DPI. חשוב לציין כי ככל שהנקודות לאינץ תהיינה גבוהות יותר כך תבטיחו לעצמכם רזולוציה נכונה יותר. כמו כן ברקוד שיודפס במהירות של 200 Dpi  לא יהיה ברור ביחס לאחד לאחד כזה המודפס במהירות של יותר מ300 DPI. בעת בחירת המדפסת יש לקחת בחשבון גם את גודלם של הברקודים עצמם- אם הם גדולים דיה מהירות של 203 DPI תתאים ומאידך אם קיים צורך בשימוש ברקודים דקים הדורשים את ההיבט הגרפי חשוב לשקול בחירה של מדפסת בעלת רזולוציה חזקה יותר.

מהי כמות ההדפסות שאתם צריכים?

מבין כל השאלות שכבר שאלתם את עצמכם במעמד רכישת המדפסת שאלו את עצמכם אודות כמות ההדפסה. מן הסתם לא תרצו לרכוש מדפסת שלא תחזיק מעמד בעומס שהקצבתם לה ולכן, יש לקחת בחשבון מדפסות ייעודיות לנפח גדול יותר ויש המתאימות לעבודה קטנה יותר. גם כאן אם הרצון שלכם קשור בשימוש תרמי- וודאו כי בחרתם מדפסת שתדע לתת את המענה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

נגישות
גלילה לראש העמוד