עגלול – איך קונים אותו?

השינוי שחל בילדים הוא כל כך גדול שלעיתים זה משאיר אפילו אותנו המבוגרים פעורי פה, מאידך, מה שאחראי על בריאותם ושל הילדים וכך גם על היכולת שלהם לגדול, קשור גם בבחירת מיטתם. כן, הבנתם  נכון, מבין אין ספור הצעות של מיטות קטנות מדי או גדולות מדי, יש לנו הצעה אחת שקשה לסרב לה, עגלול, הנה לפניכם המיטה שאתם יכולים להתאים לכל ילד ובו זמנית, להרוויח גם כמה שעות של טיול נהדר. לא מבינים במה מדובר? הנה כמה דברים על המצאה שרבים וטובים לא וויתרו עליה.

השילוב בין מיטה לבין לול

אז אולי יש הורים שסבורים כי עגלול הוא למעשה רק מיטה, מאידך, חשוב לעשות סדר בדברים, עגלול הוא לא רק מיטת תינוק, הוא אפילו דבר הרבה מעבר. למעשה, מדברים כאן על השילוב המוצלח של מיטה מדהימה, עריסה וגם משהו שאפשר לצאת אתו לטייל ללא בעיה. שלא כמו העריסה הקטנה, עגלול הוא גדול יותר והוא מתאים לתינוקות גדולים יותר – כאמור, הוא יכול להתאים גם לגילאים של עד שנתיים. רוב האימהות בוחרות במוצר זה וזאת בזכות היכולת לקפלו בקלות ולאפשר שינת צהרים מדהימה גם כשאתם לא תמיד נמצאים בבית. מבין היתרונות של עגלול, אפשר לראות גם את עניין המשחק, אפשר למעשה לעשות בו הכול והכי חשוב? הוא תמיד ייחשב כסביבה הבטוחה והנעימה ביותר בעבור העולל הקטן.

עגלול השילוב בין מיטה לבין לול

מהו עגלול ואיך הוא יכול להפוך את זה למפנק במיוחד?

עגלול יכול בהחלט להפוך את זה נוח לכם ההורים ,אבל בו זמנית, לא לשעמם את הקטן שנמצא בו שעות על גבי שעות. היתרונות הרבים באים לידי ביטוי ביכולת של הפעוטים לישון בתוכו, לשחק ואפילו לראות נוף שלם בזמן שמטיילים בפארק. האם סקרנותו תוביל אותו לכביש? זהו, שכאן עניין הבטיחון אף הוא עולה בסדר העניינים. אוהבים לצאת לטיולי קמפינג מדהימים? הנה עוד הזדמנות נהדרת להלין את התינוק המתוק שלכם ללא חשש גם בתנאי השטח אליהם הוא אולי פחות מורגל. עגלול הוא באמת המצאת המאה, המון אימהות וכך גם אבות בוחרים בו וזאת בשל הנוחיות והבטיחות המצויים במוצר אחד. ניתן לראות לא מעט עגלולים שהם לא רק שימושיים ופרקטיים אלא גם משלבים עיצוב מדהים וכך, מקנים גם לכל מי שלא מתפשר על הנראות תוצר מושלם ונכון. נכון להיום ויותר מתמיד, ניתן לראות עגלולים המהווים את האביזר המומלץ ביותר.

העגלול מזכיר לול ילדים, אבל הוא נחשב עגלת ילדים לכל דבר- עגלה זו עשויה מעץ ומשלבת בתוכה גם מרכיבי מתחת. את העגלה הזו אפשר לשאת לכל מקום והכי חשוב? בו זמנית לשמור על בטיחות ילדיכם. מתכננים טיפול למדבר או אפילו לצפון ולא יודעים איך לגרום לתינוק שלכם להרגיש הכי בנוח?  עגלול וכל מילה מיותרת.

נגישות
גלילה לראש העמוד