השקעה משתלמת: הנעליים שאסור להתפשר על האיכות שלהן

נעלי איכות

עבור רבים זהו סיפור מוכר. רואים נעל יפה שאינה במיוחד נוחה ועדיין רוכשים (מתוך תקווה שהנעל תתרכך או תתרחב), רואים נעל זולה ולא איכותית ועדיין רוכשים (מתוך כמיהה שהעלות אינה מעידה על האיכות), רואים נעל מרהיבה ועדינה ועדיין רוכשים (מתוך מחשבה שהיא לעולם לא תאבד מהזוהר הראשוני) וכדומה. אי לכך הגיע הזמן להפסיק לרכוש בצורה לא חכמה, הגיע הזמן להפסיק לרכוש נעל רק עבור מספר פעמים בודדות, ועל כן הגיע הזמן להבין באלו מקרים שווה (וכלכלי) לשלם על נעל יותר.

נעל זמש – גם יפה וגם שווה

רבים בוחרים לרכוש נעלי זמש, וזאת כי קשה לעמוד בפני הנראות המחוספסת. עם זאת, רבים חוששים לרכוש נעלי זמש ובמיוחד נעלי זמש בגוון בהיר, ולו כי לצד העובדה שהנראות מרהיבה וייחודית, הרי שהמחשבה על ניקוי הנעל די מרתיעה. אי לכך נציין שכל עוד רוכשים נעלי זמש איכותיות, הרי שהניקוי יהיה הרבה יותר פשוט ויעיל, וזאת כי חומריות ברמה גבוהה מתנקה היטב, ובמיוחד אם בין היתר משקיעים בחומרי ניקיון ייעודיים. מכאן שאין לוותר על הנראות ורצוי להשקיע באיכות – עם נעלי זמש איכותיות הניקוי יהיה קצר ויעיל וההופעה סופר מרשימה!

נעליים לילדים

כאשר עומדים לרכוש נעליים לילדים, חשוב להבין שנעל לא איכותית עשויה להשפיע באופן ישיר על היציבה המתהווה ואף להקשות על הילד את פעולת ההליכה והריצה. חשוב להבין שהרגל של הילד עדיין מתפתחת ומשתנה, ועל כן על הנעל להעניק לכף הרגל את התנאים הטובים ביותר, כך שבהחלט שווה להשקיע כמה עשרות שקלים יותר, וזאת כי מדובר בהשקעה ישירה בבריאות – מדובר בהשקעה שעשויה למנוע טיפולים יקרים ומורכבים, כאלו שנדרשים רק בשל יציבה לא נכונה.

נעליים לילדים

נעלי ריצה

אנשים שמקפידים לרוץ עוסקים בפעילות ספורטיבית בריאה אך שגם עשויה להיות מסוכנת. אי לכך לכל הפחות יש לדעת הן כיצד לרוץ והן איזו נעל ספורט נכון לבחור, וזאת כי נעל ספורט מתאימה תבלום נכונה זעזועים, תוביל לתוצאות יותר טובות ובראש ובראשונה תגן מפני פציעות מיותרות, וזאת כי בעת ריצה מופעלים אינספור מפרקים ושרירים. אי לכך גם אם מחיר נעל הספורט המתאימה עולה כמה מאות שקלים יותר, הרי שעדיין מדובר בהשקעה נבונה, וזאת כי אם רק תחדלו לרוץ או תסבלו מכאבים בעקבות נעל ספורט שאינה מתאימה, הרי שמהר מאוד תסיקו שאותו חיסכון היווה טעות איומה.

נעליים עבור היום יום

נעלי הליכה עבור היום יום אלו הנעליים שהכי צריך להשקיע בהן, וזאת בשל העובדה הפשוטה – הן עתידות לשרת אותנו לא מעט, ועל כן כל עוד הן יהיו איכותיות, הן יתמכו היטב בגוף ומכאן שימנעו כאבי גב, כאבי רגליים וכדומה. מכאן שממש כפי שרצוי להשקיע בנעלי ספורט, כך גם רצוי להשקיע בנעלי הליכה עבור היום יום, וכמובן שגם העיצוב צריך להיות ברמה מאוד גבוהה, וזאת כי גם הנשמה חשובה.

נגישות
גלילה לראש העמוד