10 סיבות טובות לקנות את מצלמת האקסטרים גו פרו

אחת המהפכות הגדולות שהיו לאחרונה בעולם הצילום לא הגיעו מכיוון המותגים הוותיקים של ציוד הצילום. היה זה דווקא מותג חדש אשר זיהה פלח שוק של צילום המשלב איכות גבוהה, יכולת לייצר גם סרטונים ויכולת לעשות את כל זאת בתנאים שונים של ספורט אתגרי, טיולים או אפילו בסביבה ימית. הרשימה הבאה מיועדת לכל מי שצריך עדיין הסבר מדוע גו פרו תוכל להיות המצלמה המושלמת בשבילו בפעילויות שונות:

גו פרו משווקת על ידי יבואן מוביל בישראל

כאשר רוכשים מוצר אלקטרוני מורכב כמו מצלמה, חשוב להכיר את המשווק מכיוון שממנו נקבל גם שירות לאחר הרכישה ואליו נחזור בכדי לרכוש אביזרים שונים.  "רונלייט" הוא יבואן רשמי של המוצר ואין פלא בכך. לחברה יש ניסיון עשיר ביבוא, שיווק ומתן שירות למותגים המובילים בעולם האלקטרוניקה והגאדג'טים.

צילום בטיולים

עם הגו פרו תוכלו להפוך כל טיול לחוויה מיוחדת הצרובה בזיכרון. תוכלו לצלם את מהלך הטיול מזוויות שונות, למשל מגובה הראש, מתיק מיוחד או אפילו מהגב שלכם תוך שאתם מצלמים את החברים צועדים.

ספורט ימי

מצלמות גו פרו מאפשרות צילום אמיתי בסביבה רטובה ואפילו בצלילה ממש. בדגמים השונים קיימות יכולות שונות לשימוש במים. מי שרוצה, יוכל להשתמש באביזר מיוחד אשר משפר את אותן יכולות ומאפשר צלילה של ממש עם המצלמה. בתחום הזה, גו פרו היא ממש פורצת דרך. מצלמות איכותיות עמידות למים נחשבו עד לכניסתה לשוק לציוד מקצועי שעלותו הגבוהה לא מאפשרת תפוצה רחבה שלו. הגו פרו סיפקו לנו הצצה ראשונה כצופים לנעשה בין הגלים, רחוק מהעין שלנו.

איכות צילום

למרות שהמצלמה מאד עמידה לתנאי חוץ, אין זה אומר שהצילום בה מתפשר על איכות. כל הרכיבים השונים: עדשות, חיישן אופטי, צמצם, תוכנה וכו' הם ברמה מאד גבוהה ומאפשרים צילום כמו כל מצלמה איכותית אחרת.

סוגי קבצים רבים

הגו פרו בדגמים מסוימים יכולה להפיק סוגים שונים של פורמטים דיגיטליים. כך תוכלו להתאים את הצילום לפלטפורמה עליה תרצו להציגו, למשל יוטיוב, אינסטגרם או אפילו הדפסה על נייר צילום.

10 סיבות טובות לקנות את מצלמת האקסטרים גו פרו

אביזרים

חלק מהעניין בגו פרו זה היכולת להתאים אביזרים שונים ולקבל פתרון התפור לכם. החל ממעמדים, חצובות, תופסנים, מגינים ועד מצופים לים, תיקים או מחברים לרכב – גו פרו תיתן לכם מענה לכל צורך. שימוש ורכישת אביזרים שונים יכולים להיעשות בהדרגה. כל אביזר נוסף יפתח בפניכם צוהר לאפשרויות צילום שונות כאשר הדבר היחיד שמגביל אתכם הוא הדמיון שלכם.

צילום רכבים

ניתן לצלם עם הגו פרו רכבים בתנועה, אפילו בצילומי חוץ מהרכב עצמו. זאת מתאפשר הודות לחיבור ואקום מיוחד לרכב אשר ניתן להשתמש בו גם הרבה מעבר למהירות הנסיעה החוקית.

תיעוד ספורט אקסטרים

הגו פרו היא מצלמה חובה לכל מי שעוסק בספורט אתגרי. היכולת לצלם מבלי להחזיק את המצלמה תיצור לא רק תיעוד מושלם שלכם ושל הסביבה, אלא גם תהיה כלי לתחקור ביצועים, לימוד ושיפור המיומנויות שלכם.

פתרון מושלם לוולוגרים

מי שעוסק בתיעוד עצמי והעלאת סרטונים ליוטיוב, ימצא את הגו פרו מאד שימושית. המצלמה והאביזרים השונים יקלו עליכם מאד לצילומי סלפי או צילומים מחצובה. כל האביזרים, כולל התאורה, מתממשקים בקלות זה עם זה והם קלים ואינטואיטיביים להפעלה.

איכות ללא פשרות

מצלמות הגו פרו כבר קיימות זמן מה בשוק. הדגמים המוצעים כיום מהווים פסגה לא רק של טכנולוגיה וביצועים, אלא גם ל תכנון הנדסי חכם המאפשר איכות ועמידות של המכשיר לאורך זמן רב.

נגישות
גלילה לראש העמוד