10 מתנות רוחניות לשומרי מסורת

מתלבטים לגבי מתנה בעבור שומרי מסורת? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. בסקירה הבאה נציג את 10 המתנות הרוחניות הטובות ביותר, כך שתוכלו להעניק מתנה בעלת ערך רוחני אך גם מעוצב.

מתנות רוחניות לציבור שומרי המסורת: הסקירה המלאה

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד המגמה של רכישת מתנות בעבור מגזרים ספציפיים הולכת ותופסת תאוצה, כחלק מהבנה כי נושא ההתאמה האישית הוא חיוני. להלן סקירה של 10 מתנות אותן תוכלו לרכוש לשומרי מסורת, באופן המשקף ערכים דתיים מובהקים. מוכנים? בואו נתחיל:

מזוזה

אחת המתנות הנמכרות ביותר היא מזוזה עם קלף, וזאת בשל העובדה כי מדובר במתנה אותה כל יהודי מאמין ישמח לקבל לבית או למשרד. שימו לב כי היום ניתן לבצע הזמנה מראש של מזוזה מעוצבת בהתאמה אישית, כולל חריטה הנעשית בעבודת יד.

ערכת תפילין

ניתן לבצע רכישה של ערכת תפילין בהזמנה אישית עם שמו של מקבל המתנה, כאשר הערכה מורכבת מתפילין, נרתיק עשוי קטיפה, סידור תפילה, טלית וניילון שקוף איתו עוטפים את הערכה.

גביע קידוש

מתנה מקסימה ושימושית בעבור קהל שומרי המסורת והשבת. מדובר בגביע קידוש עשוי לרוב מכסף טהור, כאשר טווח המחירים נע בין 160 ₪ בעבור הדגם הזול ביותר ועד ל 1,700 ₪ בעבור גביע הנעשה בעבודת יד קפדנית. מומלץ לצרף לגביע גם צלחת תואמת, כפריט משלים למתנה.

10 מתנות רוחניות לשומרי מסורת

זוג פמוטים

פמוטים משמשים לצורך הדלקת נרות שבת, ואותם ניתן לרכוש דרך חנויות מקצועיות המציעות מגוון רחב של פמוטים בצבעים וסגנונות מהודרים.

חנוכייה

אם בעבר הסתפקנו בחנוכייה בסיסית, כיום ניתן להעניק במתנה חנוכייה מעוצבת הכוללת לא רק את החנוכייה עצמה אלא גם הקדשה אישית של שם המשפחה או ברכת הדלקת נרות. יש עוד הרבה מוצרים מעניינים עבור חג החנוכה, ולכן אם תרצו לרכוש מוצר אחר שקשור בחג השמח – לא תתקשו למצוא.

זמירות שבת

מדובר בספר המאגד את הזמירות אותם שרים כולם ביחד בקידוש, כאשר את המתנה ניתן להזמין בסגנון עדות המזרח או אשכנז. מדובר בספר הכרוך בכריכה רכה, ועליו ניתן לחרוט הקדשה אישית.

כיסוי חלה

מתנה מקורית וחסכונית היא כיסוי חלה, כאשר טווח המחירים נע בין 50 שקלים ועד 300 ₪ בעבור כיסוי מהודר של כיסוי חלה עם כיתוב שבת שלום.

ברכת הבית

רכישה של ברכת הבית עשויה מכסף טהור מהווה מתנה מושלמת, בייחוד לקראת חנוכת בית. את הברכה ניתן לרכוש בעיצובים שונים, השמים כאן הם הגבול ועל כן מומלץ לבצע סריקה ברשת בכדי לקבל רעיון ובהתאם לכך לבצע את הרכישה.

חמסה

חמסה היא סממן למזל טוב, ועל החמסה עצמה ניתן לחרוט באמצעות לייזר את ברכת הבית כפי שציינו או דווקא לבחור בעיצוב אוריינטלי עדתי. טווח המחירים כאן הוא מגוון, ועל כן מומלץ לבצע השוואת מחירים.

תמונת קנבס

הדפסה של הכותל או סממן דתי אחר על קנבס מאפשרת לכם להעניק מתנה ייחודית ובלתי נשכחת.

נגישות
גלילה לראש העמוד