10 אביזרי חובה לכל חובב ספורט אקסטרים

ספורט אקסטרים נחשב בדרגת עצימות גדולה יותר מפעילות גופנית סטנדרטית. גלישת גלים, צניחה חופשית, סנפלינג, טיפוס הרים, רכיבה על אופנועים ושאר פעילויות: הן מנת חלקם של חובבי אקסטרים. אם אתם אוהבי אקסטרים ורוצים להצטייד נכון לחוויה – כדאי לשים לב ל 10 אביזרים חיוניים:

מצלמת מים

כל מי שצולל בים צריך לדעת שמצלמת מים היא גאדג'ט חסין מים, זאת משום שחווית צלילה עם בלון חמצן או אפילו של שחיה עם שנורקל – חשוב לתעד. בחרו מצלמה עם חיישן תמונה גדול שמתאים גם לאור חלש וכזאת שיכולה להתחבר לויפי לשיתוף תמונות מהיר.

משקפי ספורט

משקפי ספורט יגנו על העיניים מקרני השמש ואבק. בחרו משקפיים עמידות שאפשר להצמיד לראש בגומי מיוחד. כיום אפשר לבחור משקפי ספורט חכמים שמאפשרים חיבור לסלולרי והאזנה למוזיקה.

אוזניית בלוטוס

אם אתם מסודרים מבחינת משקפיים אבל עדיין רוצים לנהל שיחות או להאזין למוזיקה בזמן הפעילות: תוכלו לבחור אוזניה אלחוטית אישית לניהול שיחות בזמן הפעילות. בחרו אוזניה שמתאימה לסוג הספורט שאתם מבצעים.

משקפי גלישה

מי שחובב סקי ויוצא בכול שנה אל יעדים מושלגים מעבר לים: חשוב שיצטייד במשקפי סקי. בחרו משקפיים שחוסמים פתיתי שלג ורוח שניתן להצמיד בנוחות לקסדה כדי למנוע נפילה.

שעון ספורט

במרבית התחומים הספורטיביים שנחשבים 'על הקצה' יש למדוד זמן ולדייק בשניות. במקרים כאלה חשוב להצטייד בשעון ספורט חכם עם רצועת סיליקון עמידה, עשוי מתכת ופולימרים. יש מבחר של דגמים שיכולים להתאים לכם, בחרו שעון עמיד נגד מים עם מסך חכם, חיישן דופק, סלולה גדולה וכדומה.

כפפות

סנפלינג, רכיבה, נהיגה במכונית מרוץ, גלישה ושאר פעילויות דורשות כפפות מסוגים שונים כדי למנוע פציעה או החלקה. בחרו כפפות שמתאימות לפעילות וכאלה שמאפשרות נגיעה במסכים ללא צורך בהורדה של הכפפות מכפות הידיים.

תיק ספורט

כדי לשים את כל האביזרים במקום נוח ולצאת עם כל מה שאתם צריכים לשטח, כדאי לבחור תיק ספורטיבי בגודל נכון. עבור חוויות אקסטרים במים יש לבחור תיק קטן עם בטנה עמידה במים. לרכיבה על אופנועים או אופניים בחרו תיק עם בקבוק מים מובנה וקשית גמישה לשתייה נוחה.

10 אביזרי חובה לכל חובב ספורט אקסטרים עידן בן אור

משקפת זום

כדי להבין היכן אתם נמצאים או לאן יש להגיע, מומלץ לבחור משקפת זום שמעולה למבט רחוק וצמצום המיקוד כדי לזהות אלמנטים במרחק. בחרו קוטר עדשה גדול, באיכות גבוהה לראייה חדה.

פנס חירום

פנס חירום הוא אביזר שיציל אותכם במידה ותמצאו את עצמכם בעלטה. בחניות תמצאו פנסים חזקים שנצמדים למתכות עם תפס לנוחות מרבית.

מטען נייד

גם מטען נייד הוא פריט חשוב בעיקר כשרוצים לטעון מכשיר נייד, מצלמה, או פנס. בחרו מטען חזק עם ארבע יציאות להתאמה למכשירים שונים.

אז זה הזמן לרכוש מוצרים הכרחיים לפעילות שאתם בוחרים.

 

נגישות
גלילה לראש העמוד