10 סיבות לבחור בחללי העבודה המשותפים של Dogether

אם יצא לכם לשמוע אי פעם על האופציה של עבודה בחללים משותפים ואתם עדיין מתלבטים, המאמר הזה מיועד עבורכם. קבלו 10 סיבות לבחור בחללי העבודה המשותפים של Dogether.

לוקיישן מושלם

אם אתם רוצים לעבוד בלוקיישן מושלם, חללי העבודה בנתניה של Dogether הם הבחירה הנכונה עבורכם. אנחנו מדברים על האזור הנחשק ביותר בנתניה, בסמוך לקניון ומגדל עיר ימים. המתחם מאופיין בעיצוב חדשני עם חלונות המשקיפים אל נוף עוצר נשימה לים במערב ולמרחבים ירוקים ואין לנו ספק שתרצו לעבוד שם.

חניה בשפע

אנחנו בטוחים שאתם לא רוצים לבזבז זמן על מציאת חניה ואם זה מה שמונע מכם להגיע פיזית למשרדים, אתם יכולים להיות רגועים. בסביבת חללי העבודה המשותפים של Dogether תוכלו למצוא מקומות חניה רבים ובשפע ולא תצטרכו לבזבז זמן ואנרגיה יקרים שיבואו על חשבון יום העבודה שלכם.

קהילה ושיתופיות

כשאתם מגיעים לעבוד בחללי העבודה המשותפים של Dogether אתם למעשה שמים קץ לבדידות המקצועית שלכם. זה אומר שכם אם אתם פרילנסרים שרגילים לעבוד לבד, אתם הולכים לפגוש קבילה רחבה מאד, לשתף אנשים אחרים בעבודה שלכם וכמובן ליצור קשרים חברתיים.

תשלום נוח על פי גודל

בחללי העבודה המשותפים של Dogether אתם משלמים רק על חלל העבודה שבו אתם משתמשים ועל פי הגודל שלו. תוכלו לפרוס את התשלום לתשלומים על פי מודל נוח מאד וזה כמובן מהווה יתרון משמעותי מאד עבורכם. בסופו של דבר המטרה היא שחללי העבודה המשותפים האלה יתרמו לצמיחה שלכם כחברה ולא יהוו נטל עבורה, אחת זה פשוט לא יחזיק מעמד.

הזדמנויות לפגוש קולגות מעניינות

חללי העבודה המשותפים יאפשרו לכם בין השאר ליהנות מהזדמנויות לפגוש קולגות מעניינות וללמוד מאחרים. זה אומר שאתם יכולים להתפתח במקום העבודה שלכם, ללמוד דברים חדשים וכמובן למקסם את היכולות המקצועיות שלכם.

 

 

עיצוב מרשים וחדשני

אין ספק שאחד הדברים שמשפיעים על האפקטיביות של העובד זה האווירה במקום העבודה שלו. לחללי העבודה המשותפים של Dogether יש עיצוב מרשים וחדשני במיוחד ואנחנו בטוחים שזה יוצא מהעובדים שלכם את המיטב.

מטבח מאובזר

ממש כמו בצבא, גם העובד צועד על קיבתו וזה היתרון של חללי העבודה המשותפים של Dogether. המטבחים מאובזרים ברמה גבוהה מאד ובמיוחד בכמות גדולה של קפה, על מנת שתישארו ערניים לאורך זמן. בנוסף, ככל שהמטבח יהיה מאובזר כך התחושה שלכם שמקום העבודה משקיע בכם תגבר וזה מעולה כמובן.

פינות התרעננות

כל אחד מאיתנו חייב לעשות הפסקה להתרעננות, גם אם אנחנו נחשבים לעובדים הכי מצטיינים. בחללי העבודה המשותפים של Dogether תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פינות התרעננות שבאמצעותן תוכלו למצוא כוחות מחודשים להמשך יום העבודה הארוך.

אפשרות למשרד אישי

נכון, אנחנו מדברים אמנם על חללי עבודה משותפים, אך גם בחללים כאלה אתם צריכים שתהיה לכם את האופציה לקיים פגישות אישיות וכמובן פגישות עבודה. בחללי העבודה המשותפים של Dogether תוכלו למצוא גם משרדים אישיים שבהם תוכלו לשמור על שגרת העבודה שלכם.

אפשר גם לבד

זה שאתם מגיעים לעבוד בחללים משותפים, אין זה אומר שאתם חייבים לחלוק את המשרד שלכם. תמיד תוכלו לשכור חלל עבודה עבורכם בלבד וליהנות מכל היתרונות שחללי העבודה האלה מציעים. כך תוכלו כמובן לשמור על הרגלי העבודה שלכם ואם איי פעם תרצו לשנות אותם ולעבוד עם אחרים זה בהחלט אפשרי במקום כזה.

לסיכום

אם אתם מחפשים את הסיבות לבחור בחללי עבודה משותפים, אנחנו בטוחים שהסיבות שציינו ישכנעו אתכם שזה המלך הנכון עבורכם.

נגישות
גלילה לראש העמוד