10 הגדולים: תוספי התזונה המומלצים של homeotreatlab

מקפידים על הבריאות שלכם ודואגים לשמור על הגוף? מצוין, אין ספק כי זו הדרך הנכונה לחיות את החיים וזה אומר כמובן לדאוג לתזונה נכונה תמיד, להקפיד על שגרה קבועה של כושר גופני, להימנע מהרגלים מזיקים של עישון ושתייה ולהפחית עד כמה שרק ניתן מתח וחרדה בחיים. לצד כל אלו, מי שרוצה להעניק לגוף שלו רכיבים חיוניים באמת, בוחר הרבה פעמים להיעזר בתוספי תזונה וזוהי דרך נפלאה בלי שום ספק לתת לו את מה שהוא צריך. אם עדיין לא יצא לכם להשתמש בתוספי תזונה, או שאתם רוצים להכיר תוספים איכותיים חדשים, אנו רוצים להכיר לכם את עשרת התוספים המומלצים של חנות הומיאוטריט המובילה.

הלס ספריי – להקלה על תופעות לא נעימות בפה

אם אתם מחפשים חנות לתוספי תזונה אונליין, הומיאוטריט זה בהחלט אתר נפלא שכדאי לכם להכיר. הלס ספריי הוא תוסף נהדר שעשוי להקל במקרים של כאבי גרון, צרידות, דלקות חניכיים ושמירה על חלל הפה.

הומיאוליקס – הקלה על שיעול וליחה

סירופ טבעי העשוי מצמחים שונים שידועים ביכולת שלהם להקל על שיעול מסוגים שונים וליחה מוגברת. כמו כן מדובר בתוסף פופולרי למדי בקרב מעשנים מפני שהוא בהחלט עשוי לעזור בניקוי כללי של הריאות ובהקלה על שיעול ותחושת מחנק.

אימו אופטימייזר קומפלקס – חיזוק המערכת החיסונית

תוסף נפלא הכולל תערובת של כמה וכמה צמחי מרפא ורכיבים תזונתיים חיוניים. החשיבות של שמירה על המערכת החיסונית היא גדולה אצל רבים באוכלוסייה ויש מקרים לא מעטים שחשוב להימנע מהידבקות בנגיפים וחיידקים שונים.

הליקו באקסטופ – סיוע נגד הליקובקטר

חיידק ההליקובקטר פילורי הוא אחד הנפוצים בעולם המערבי כיום וכזה שגורם ללא מעט תסמינים לא נעימים במערכת העיכול. התוסף הזה מכיל למעשה הרבה מאד רכיבים טבעיים היודעים כנוגדים טבעיים של החיידק וכך הוא יכול לסייע במידה רבה ולהקל על התסמינים.

יובסלקס אן.ג'י – לסובלים מעצירות

עצירות היא אחת מתופעות העיכול הנפוצות מחד והקשות מאידך ובהחלט מומלץ לנסות לפתור אותה קודם כל באמצעים טבעיים. התוסף הזה מאפשר זאת ומכיל רכיבים שיכולים לסייע בהסדרת פעילות המים ולהקל על עצירות.

10 הגדולים: תוספי התזונה המומלצים של homeotreatlab

סי אר וי פרוקטטור – ללחץ הדם

התופעה של לחץ דם גבוה ותופעת הכולסטרול במידה גבוהה בדם היא נפוצה ואופיינת לתזונה של אנשים בעולם המערבי. התוסף הזה עוזר לנקות את מערכת כלי הדם באופן טבעי מה שמסייע לתפקוד לבבי טוב יותר למעשה.

פלו קל – לתסמינים של שפעת

הרבה פעמים הופעה של תסמינים דמויי שפעת מעידה על חולשה כלשהי של המערכת החיסונית. התוסף פלו קל למעשה יכול להעניק למערכת את מה שהיא צריכה לחיזוק טבעי המערכת החיסונית ולכן ניתן להיעזר בו במצבים כאלו.

מוקו פרוטקטור – ניקיון דרכי הנשימה

אם גם אתם סובלים מליחה לפעמים בחורף או בזמנים אחרים, מדובר בתוסף שעוזר לייבש אותה ולהפטר ממנה באופן טבעי ויכול להביא להקלה.

מניטול – מערכת העצבים

פרקינסון היא מחלה לא קלה בכלל ואם יש אפשרות להקל באופן טבעי על התסמינים שווה לנסות אותה. מניטול זה תוסף שיכול לסייע בדיוק בדברים הללו.

QMS – לתסמונת קדם וסתית

מדובר בתסמונת ממנה סובלות נשים רבות ברחבי העולם. התוסף הזה עשוי להביא להקלה על התסמינים הלא נעימים ואפילו להקל בימים הראשונים והקשים יותר של המחזור.

לסיכום – אלו הם עשרת הגדולים שאתם צריכים להכיר לחיים בריאים וטובים יותר. אנו ממליצים בהחלט להעמיק ולמצוא באופן ספציפי את התוספים שיעשו לכם טוב. רק בריאות!

נגישות
גלילה לראש העמוד