זמן איכות עם ההורים והאחים: פעילויות ייחודיות לגילוי מחדש של בני המשפחה הקרובים

בעידן המודרני, זמן איכות עם המשפחה הפך למורכב יותר מאי פעם, וזאת בשל שעות עבודה מרובות אבל גם פעילויות רבות לאורך כל השבוע שמונעות מהמשפחה להתכנס ולהתגבש. אם גם אתם מרגישים שאתם מפספסים הזדמנויות ורוצים ליצור בעבור בני המשפחה שלכם חוויות, אפשר ואף רצוי לנצל את הזמן הפנוי לטובת שפע של פעילויות. מהן? להלן סקירה מיוחדת:

צילום משפחתי

חשוב שתדעו כי צילום משפחתי יעניק לכם זיכרון מיוחד ובלתי נשכח בשל האפשרות להצטלם במתכונת משפחתית מלאה ביחד עם הילדים ובני המשפחה, בסטודיו מקצועי לצילום, באוויר הפתוח או אפילו אצלכם במרחב הביתי. מדובר בהזדמנות מצוינת לחזק את הקשר בין בני המשפחה כמו גם לנצל את הזמן הפנוי לטובת מזכרת יפהפייה.

הפקת יום צילום – מה חשוב לדעת?

אם אתם רוצים להצטלם באוויר הפתוח, חשוב לתאם יום צילום ביום יפה כך שהתמונות יהיו איכותיות, וכי בזמן הצילומים תוכלו להרגיש בנוח ולא להתמודד עם אירועים בלתי צפויים כמו למשל גשם או לחילופין מזג אוויר חם שיקשה עליכם ועל הילדים להצטלם בנינוחות.

הופעה

יציאה להופעה במתכונת משפחתית מהווה הזדמנות מצוינת ליצור גיבוש משפחתי ומשוחרר. ברחבי הארץ מתקיימים מופעים רבים של זמרים ולהקות מהארץ וגם מהעולם. שימו לב כי לא כל ההופעות מתאימות לילדים ועל כן לפני שאתם מזמינים כרטיסים בדקו כי הילדים שלכם מתחברים למופע, אבל גם שהוא מותאם להם מבחינת הגיל.

השלמת פאזל

פעילות משפחתית מגבשת וגם כזו שתשרוף לכם לא מעט זמן היא פאזל. בחנויות הספרים ניתן לבצע רכישה של פאזל קטן ועד לפאזל גדול של מעל ל 2,000 חלקים. הפאזל גם מפעיל את היכולות היצירתיות והלוגיות של הילדים אבל גם מאפשר לכם לנצל את הזמן לטובת שיחה משותפת והתעדכנות באירועים שהתרחשו במהלך השבוע.

זמן איכות עם ההורים והאחים: פעילויות ייחודיות לגילוי מחדש של בני המשפחה הקרובים

טיול ג'יפים

חוויה משפחתית בלתי נשכחת אותה כל אחד חייב לבצע הוא טיול ג'יפים הנערך באוויר הפתוח. מדובר בטיול אתגרי הכולל נהיגת שטח כמו גם עצירה בנקודות תצפית, כולל אפשרות למנוחה  לטובת פיקניק או ארוחת שטח. בעבור ילדים מדובר בטיול שמאפשר להם להתנתק מהמסכים ולהתחבר לטבע, כל זאת במסגרת טיול ג'יפים משפחתי אותו אפשר לתכנן באזור מדבר אילת או באזורים שונים בצפון.

ביקור בחדר בריחה

חדרי הבריחה הפכו לחלק בלתי נפרד מנוף האטרקציות של ישראל, וזאת בשל חדרי בריחה המיועדים למשפחות ומצוידים במערכות טכנולוגיה לצד סיפור עלילה סוחף שיעניק לכם ולילדים הזדמנות לפתור חידות עלומות ובהתאם לכך ליצור גיבוש משפחתי וגם מאוד יצירתי.

ניקוי חופים

הלכלכוך הרב בחופי ישראל הפך למכת מדינה של ממש אשר משפיעה מאוד גם על אוכלוסיות הדגה ובע"ח. דרך מצוינת להוציא את הילדים מהבית כמו גם ליצור פעילות מגבשת וערכית יכולה להתבצע באמצעות ניקוי ייזום של חופי הארץ – הן במסגרת של פעילויות של החברה להגנת הטבע או באופן עצמאי. כל מה שצריך לעשות הוא להביא איתכם שקיות זבל ולהסביר לילדים אודות החשיבות של סביבה נקייה, בייחוד ברצועת החוף היפהפייה של מדינת ישראל.

קמפינג

קמפינג באוויר הפתוח הוא רעיון מצוין אותו מומלץ ליישם לטובת פעילות בחוץ ביחד עם המשפחה. אם עד לפני מספר שנים הנושא של קמפינג לא היה מוסדר, כיום ישנם מגוון עצום של אתרים המונגשים לציבור הרחב הן מבחינת חיבור למים ולחשמל אבל גם מבחינת אזורים מסודרים לשהייה ולחנייה של הרכב.

סדנת שוקולד

סדנת שוקולד היא סדנה כיפית גם בעבור מבוגרים ובוודאי בעבור ילדים שרוצים ללמוד כיצד לעבוד עם חומר הגלם האהוב. מדובר בסדנה הכוללת היכרות עם מרכיבי השוקולד וכן הכנה של ממתקים כמו פרלינים בעבודת יד, כל זאת בליווי אישי מצד שוקוליטר בעל ניסיון המעביר את הסדנה.

התנדבות בעמותה למען בע"ח

התנדבות בארגונים למען בע"ח יכולה לחולל שינוי עצום ביחס של הילדים שלכם כלפי חסרי ישע וכן הפגנת חמלה וסיוע שבמסגרתה תנקו ביחד עם בני המשפחה את הכלובים של בע"ח כמו גם תאכילו אותם, כחלק מפעילות מגבשת ובלתי נשכחת.

ביקור באתר מורשת

ביקור באתר מורשת היסטורי מהווה הזדמנות מצוינת להיחשף למסורת העתיקה כמו גם לקחת חלק בפעילויות וסדנאות המתקיימות במקום.

 

נגישות
גלילה לראש העמוד