10 אביזרי חובה לשירותים ציבוריים שכל עסק או ארגון צריכים

כל ארגון או עסק הפותח את שעריו לציבור הרחב, חייב לדאוג לדברים בסיסיים עבור העובדים, הלקוחות ולמעשה כל מי שמגיע אליו. נכון, כנראה שכל עסק וארגון יבחר במידת היכולת שלו לאבזר את המקום במוצרי פנאי שונים כמו עמדות קפה, פינות ישיבה, חצר רחבת ידיים ועוד, אבל יש דברים שהם בגדר המותרות ודברים שהם חובה בסיסית שאי אפשר לוותר אליהם. אחד מהדברים הללו הוא תאי שירותים נוחים שישמשו את מי שנמצא במקום באופן קבוע או אקראי, ובכל שירותים כאלו ישנם אביזרים שאסור לוותר עליהם. הנה רשימה של עשרת האביזרים הכי חשובים האלו.

מתקנים לניגוד הידיים

בכתובת הבאה https://zahalash.com/ תוכלו למצוא אביזרים מצוינים שאתם צריכים ובין היתר גם את אביזרי ניגוב הידיים. מדובר למעשה על מתקנים בהם שמים את נייר הניגוב ומאפשרים שליפה נוחה וסטרילית. הם מגיעים בחומרים, צבעים וגדלים שונים בהתאם לצורך.

מתקנים לנייר הטואלט

שירותים ציבוריים בהם אין מתקנים איכותיים לנייר טואלט הם אלו שמתלכלכים בדרך כלל הכי במהירות ויוצרים מפגע תברואתי של ממש. המתקנים הללו הם לא יקרים, עשויים ממגוון סוגים ובהחלט מדובר על אביזר חובה בכל תא שירותים.

סבוניות

בשירותים ציבוריים חייבים להיות כל האמצעים לניקיון והיגיינה עבור מי שמשתמש בהם. על כן חשוב שבכל תא שירותים באזור הכיור והברזים, יהיו סבוניות איכותיות וגדולות מספיק שניתן יהיה למלא בסבון לרווחת המשתמשים ולשמירה הכללית על ההיגיינה של כל השוהים במקום.

מתקנים משולבים

זהו אביזר חובה לתאי שירותים קטנים בהם לא ניתן להתקין את כל האביזרים הנחוצים מפאת הגודל. המתקנים המשולבים למעשה כוללים מתקן לניירות ופח אשפה שנמצאים באותה נקודה, כך שמי שמנגב את הידיים זורק את הנייר לפח באופן אוטומטי.

מברשות אסלה

מברשת אסלה זהו אביזר שאסור לוותר עליו מתוך הצורך לשמור על הניקיון של האסלות בכל עת. מברשות צריכות להיות זמינות בכל תא ובכל שלב כדי שניתן יהיה להשתמש בהם באופן אישי, וכן הם חשובות לצורך העבודה של מי שאמון על ניקיון השירותים.

קולבים ומדפים

אלו הם אביזרים שכיום לא תוכלו למצוא בכל שירותים ציבוריים, אבל הם בהחלט צריכים להיות באים. הווים מאפשרים לתלות בגדים, תיקים וכל דבר אחר לנוחיות המשתמשים וכך גם עוזרים לשמור על הסדר והניקיון בשירותים.

מפיצי ריח

אביזר חשוב מאד שגם הוא למרבה הצער לא משהו שאפשר למצוא כיום בכל שירותים ציבוריים. מפיצי הריח למעשה מפיצים ריחות נעימים בעזרת מטהר אוויר בכל כמה דקות ובכך מנטרלים את הריחות הלא נעימים. זה חיוני במיוחד לשהייה נעימה בתאי השירותים.

10 אביזרי חובה לשירותים ציבוריים שכל עסק או ארגון צריכים

מתקן לנייר מושב האסלה

הדבר החשוב ביותר הוא להציע תמיד מוצרים לשמירה מקסימלית על ההיגיינה של המשתמשים. במתקן איכותי לנייר מושב אסלה תוכלו לשים כמות גדולה של ניירו אסלה, כך שכל מי שמשתמש בשירותים יכול לשים את המחיצה הזו ולשבת בנוחות ללא חשש.

מתקן החתלה

אם יש לכם עובדות עם תינוקות אם מגיעים אליכם אנשים עם ילדים קטנים מדי פעם, אתם חייבים מתקן החתלה נוח וטוב שיאפשר לכל מי שצריך לחתל בו את הילדים.

פחי אשפה

לבסוף, חייבים לדבר על פחי האשפה. בתאי שירותים שהם ללא פחים או עם מעט פחים, הלכלוך מצטבר במהרה ובדרך כלל גם נסתמות חלק מהאסלות. רכשו פח אחד לכל תא ופח גדול לחלק החיצוני והקפידו להחליף את השקיות בזמן תמיד.

נגישות
גלילה לראש העמוד