10 אביזרים ותוספים לספורטאים וותיקים ומתחילים

אביזרים לספורטאים

סוד ההצלחה של ספורטאים מצליחים מתחיל ונגמר באורח חיים בריא ומאוזן. מהם האביזרים והתוספים אותם תוכלו לאמץ לתפריט ובהתאם לכך ליצור לעצמכם מעטפת נכונה? להלן הפרטים.

אביזרים ותוספים לספורטאים: כל מה שרציתם לדעת וחששתם לשאול

אין ספק כי תחום הספורט והתזונה הולך ותופס תאוצה, וזאת מתוך הבנה של ספורטאים וותיקים ומתחילים כאחד לגבי החשיבות שלהם בשגרת הספורט ובחיי היום יום. למעשה, באמצעות אותם תוספים ואביזרים ניתן לייצר מעטפת ספורטיבית מאוזנת אשר מבוססת על איכות ללא פשרות, כל זאת מתוך מטרה לתת מענה נכון לצרכים שלכם. על כן, בין אם אתם ספורטאים ותיקים ובין אם מתחילים, זה הזמן לארגן את התיק שלכם ואת אורח החיים, בדיוק כפי שעושים הספורטאים המצליחים והגדולים בעולם. לגזור, ולשמור:

אבקת חלבון

ראשית נציין כי צריכה של אבקת חלבון היא חיונית בעבור ספורטאים, וזאת בשל העובדה כי חלבון אחראי על בניית השריר ושיקום שלו לאחר האימון. ספורטאים משתמשים באבקת חלבון באמצעות שייקים אותם מומלץ לשתות אחרי האימון, בשל תמהיל חומצות אמינו אשר מזרזות את פעילות מערכת העיכול, תורמות לתחושה של שובע וכן מסייעות לצורך התמודדות עם פציעות.

מגנזיום

תוסף תזונה חיוני לספורטאים. מומלץ ליטול מגנזיום בלילה, וזאת בכדי לאפשר את הרפיית השרירים לאחר האימון. ללא מגנזיום בגוף עשוי להתרחש מצב של התכווצות של השריר אשר מקשה על האימון ואף מגביר את עוצמת הכאב, ולכן מדובר בתוסף חיוני בעבור כל ספורטאי.

אומגה 3

בשורה של מחקרים נמצא כי אומגה 3 יכול לסייע בעבור מניעת היווצרות של דלקת פרקים, דלקת נפוצה מאוד אשר מופיעה אצל לא מעט מתאמנים. באומגה 3 יש נוגדי חמצון מצוינים אשר מסייעים לשפר את הביצועים בין כל אימון כמו גם תורמים לחיזוק מערכת החיסון, ולכן התוסף מומלץ בעבור ספורטאים פעילים.

תוספים לספורטאים

ג'ל עיסוי

על מנת להרגיע את השרירים לאחר אימון, מומלץ לבצע רכישה של ג'ל עיסוי לספורטאים אשר מכיל רכיבים טבעיים ותמציות פרחים אשר נמצאו כיעילים בעבור הפחתה בעוצמת הכאב.

בקבוק שומר קור

בקבוק אשר שומר על החום והקור ובכך מאפשר לכם ללגום בזמן האימון או לאחריו מים קרים כקרח, בכל שעות היממה.

חטיף אנרגיה

לפני או לאחר אימון, תמיד מומלץ שיהיה לכם חטיף אנרגיה (עדיף מחלבון) כך שתוכלו להתחיל את האימון שלכם ברגל ימין.

כדור פילאטיס

תורם לחיזוק שרירי הגב, הרפייה לפני או אחרי אימון וכן מאפשר לכם לעבוד על שרירי הליבה.

ידיות פוש אפ

במקום להתאמן במכון הכושר, תוכלו לחזק את השרירים באמצעות ידיות פוש אפ עשויות מתכת, אותן תוכלו להציב בבית או במשרד.

גומית התנגדות

אידיאליות בעבור  חיזוק שרירי הליבה, ואימון בבית.

שעון ספורט

חיוני בעבור בחינת הביצועים וסרגל המאמצים.

נגישות
גלילה לראש העמוד