חברות אחסון אתרים המובילות בארץ

 

אתר אינטרנט הוא אחד הנכסים החשובים שלכם בעסק. אתר טוב יכול להיות ליבת העסק שלכם כאשר הוא מזרים אליכם לידים טלפונים, תנועה לחנות או אפילו מייצר מכירות ממש. האתר הזה שלכם בו השקעתם כל כך הרבה, הוא לא יותר מכמה שורות קוד שנמצאות על מחשב. זו דרך פשטנית לראות את זה אבל בסופו של דבר גם נכונה. ביקור של גולש באתר הוא בעצם בקשה מהמחשב להריץ קוד מסוים באתר ולשלוח אליו מידע. כישלון בפעולה הזו אומר שלא ניתן לגשת לאתר שלכם, שהגישה אליו איטית או אפילו שהגישה אליו קלה מידי, קרי – ניתן לפרוץ אליו. במאמר הזה נתמקד באחד מהשירותים החשובים ביותר שעלינו לרכוש כבעלי עסק. לא, לא מדובר על שירותים בנקאיים, מדובר על שירותי אחסון לאתר העסקי שלנו.

יש הרבה מאד חוסר הבנה בתחום ויש לכך סיבה. יש כאן הרבה מונחים להכיר וספקי שירות שלא מוכרים לנו בדרך כלל מתחומים אחרים. איך נדע אם כן להחליט? לפי המחיר? גם זו לא שיטה טובה. ישנם שירותי אחסון יקרים שאינם מתאימים לצרכינו כך שמחיר גבוה לא יעזור לנו.

בואו ננסה להבין מה הופך אחסון טוב לכזה ואיך לבחור אחסון שיתאים לאתר העסקי שלנו.

אחסון אתרים – מה שחשוב ומה שפחות

ערכנו לכם כאן רשימה של תכונות ויתרונות אותם תמצאו בחברות מובילות לאחסון אתרים. לאחר מכן נפנה אתכם למקור מידע בו תוכלו למצא מידע נוסף. בואו נתחיל:

מיקום

מכיוון שהאתר שולח מידע למחשבים שונים, המיקום של אותו אתר הוא חשוב. אם רוב הגולשים שלכם נמצאים בישראל, אחסון האתר שלכם צריך להיות גם כן בישראל. יש לזה השפעה על מהירות הטעינה ומהירות הגלישה. אתרים שמיועדים ללקוחות מכל העולם יהיו על שרתים שמפוזרים במדינות שונות. תוכלו למקם גרסאות אתר שונות על שרתים שונים בהתאם לקהל היעד: אמריקה, אירופה, המזרח הרחוק וכו'.

תמיכה

אחד הנושאים שאנשים נוטים להקל בו הוא התמיכה הטכנית. חברה מובילה לאחסון אתרים היא כזאת שיודעת לתת תמיכה בכל זמן ושיש לצוות שלה הרבה ניסיון, ידע ונכונות לעזור. בעיות בשרת קורות לעיתים מכל מיני סיבות. היכולת לפתור את הבעיות הללו מהר היא קריטית להצלחת האתר.

נפח

האתר שלכם אולי קטן כרגע ולא הרבה גולשים בו אבל זה עומד להשתנות, מכון? אתם לא תישארו עם אתר קטן ונפח תעבורה דומה לנצח. עם ההשקעה בקידום האתר ועם התוספות השונות של תוכן אליו, אתם תצטרכו יותר נפח אחסון ויותר נפחי תעבורה. שווה לקחת חברת אחסון אתרים בה יש חבילות שמותאמות לצרכים שלכם כרגע, אבל שיודעת גם לשדרג באופן חלק ומשתלם לחבילות טובות יותר. בררו כמה עולה ואילו נתונים יש לשרתים הייעודיים למשל אפילו אם כרגע זה לא בשבילכם.

אבטחה

נושא האבטחה הוא קריטי כאשר מדובר על אחסון אתרים. חברה רצינית תשים דגש על הנושא הזה כולל חומת אש מתקדמת ושירותים שונים שנעשים ברקע. חברה מקצועית לאחסון היא זו שהאתרים שיושבים אצלה כמעט ואינם סובלים מDOWN TIME ואם זה קורה, זה מתוכנן ובזמנים ללא תעבורת גולשים רבה.

חברות האחסון המובילות בארץ

מחיר

תראו, אנחנו לא ממליצים על בחירת ספק לפי מי שמציע מחיר זול. מן הצד השני, יש לזכור שזו הוצאה חודשי שתרד לכם מידי חודש בחודשו. כמו שאפשר לקחת אחסון שלא מספק, כך קורה לעיתים שבעלי אתרים נסחפים ורוכשים חבילות יקרות מידי שאינן תורמות להם מאומה.

אחסון אתרים בישראל – כיצד לבחור נכון

האמת היא שבחירה של אחסון אתרים יכולה באמת להיות מבלבלת, אפילו למי שיש ניסיון בזה. יש בישראל לא מעט חברות כאלו. חלקן מספקות שירות טוב והרבה מהן מספקות שירות בינוני ומטה… בשביל להבין לגבי היכולות של כל ספק כזה, נדרשת סקירה מקיפה שעושים ממש על ידי התנסות באחסון בכל חברה וחברה. זוהי כמובן משימה שלקוח פרטי לא יכול לעשות. למעשה, זוהי אפילו סקירה שרוב הבלוגים והפורטלים המקצועיים בנושא יתקשו לבצע. וובסייט פלאנט הרימו את הכפפה וניגשו למלאכה המייגעת של עריכת סקירת חברות אחסון בישראל. לא היינו ממליצים לרכוש שירות אחסון לאתר שלכם לפני שעברתם על הסקירה הממצה הזו. שיהיה בהצלחה!

 

 

נגישות
גלילה לראש העמוד